Mlade hrvatske nogometašice dva puta u gostima svladale Rumunjsku

Branimir Korać, hns.family • ponedjeljak, 21.08.2023.

Hrvatska ženska nogometna reprezentacija do 17 godina gostovala je u Rumunjskoj gdje je ubilježila dvije pobjede...

Mlada hrvatska ženska U-17 reprezentacija ostvarila je dvije pobjede nad Rumunjskom u prijateljskim utakmicama, odigranim u Temišvaru.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon što su u prvoj utakmice slavile 1:0, izabranice Božidara Miletića ostvarile su identičnu pobjedu i u drugom međusobnom susretu s rumunjskim vršnjakinjama.

Pobjedonosni gol postigla je Stela Veseli u 47 minuti. U prvoj utakmici pobjedu Hrvatskoj donijela je Marija Došen pogotkom u 68. minuti.

U drugoj utakmici za Hrvatsku su igrale: Ristovski, Ciglević, Lešić (90’ Pešut), Gavrić, Lovrić (46’ Maričić), Grdiša, Došen (90’ Prkačin), Veseli (83’ Vrtarić), Žuljević (46’ Tomić), Pestić, Bandula (68’ Oto).

U prvoj utakmici za Hrvatsku su igrale: Radolović, Tomić, Lešić, Gavrić (68' Ciglević), Lovrić, Grdiša (68' Oto), Došen (85' Žuljević), Maričić (55' Perković), Veseli (46' Grgić), Bandula, Kanjer (46' Pestić).