Nino Serdarušić trebao tri seta za prolaz u četvrtfinale turnira u Augsburgu

Mihaela Bradovski • srijeda, 23.08.2023.

Nino Serdarušić igrat će u četvrtfinalu Challengera u Augsburgu. Serdarušić je u tri seta svladao Mattea Martineaua...

Nino Serdarušić dobro je odradio posao u drugom kolu Challengera u Augsburgu. Protivnik mu je bio Matteo Martineau kojeg je Serdarušić svladao u tri seta.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Za pobjedu je trebao dva sata i 40 minuta i to u prvom međusobnom dvoboju s francuskim tenisačem koji je gotovo 70 mjesta lošije plasiran na ATP ljestvici.

Serdarušić je uzeo prvi set sa 6:3, Martineau se dva puta vraćao iz rezultatskog minusa, ali treći break bio je ključan.

U drugom setu Serdarušić nije uspio doći do breaka što je iskoristio Francuz i kod 5:4 stigao do 15:40 i iskoristio tu set loptu te izborio treći set.

Tamo je opet bio bolji Serdarušić iako je i Martineau imao prilike. Jedan break bio je dovoljan za pobjedu u tri seta.

U četvrtfinalu Serdarušić će igrati protiv Oriola Roce Batalle kojeg je nedavno svladao u Todiju u dva seta.