Matej Ryneš
83'
Brian Priske
Susret počinje u 20:00 sati.
 Bez Josipa Šutala i Dominika Livakovića koji su napustili Dinamo, hrvatski prvak kreće u utrku za Europskom ligom. Modri na Maksimiru u prvom susretu play-offa Europske lige dočekuju Spartu u debiju Sergeja Jakirovića na klupi Dinama.
1' Počeo je susret.
2' Već u drugoj minuti lijepa prilika za Dinamo, Petković je ostavio loptu za Baturinu koji puca s ruba kaznenog prostora, malo pokraj gola uz lagani dodir vratnice.
8' Dinamo je opasniji, Sparta se zatvorila i vreba na neke pogreške i tranziciju.
15' Uspjela je Sparta odmaknuti Dinamo od svojih 16 metara, imala je čak i nekih pokušaja prema naprijed, ali ništa opasno za Nevistića.
21'
Žuti karton dobio je Martin Baturina.
24' Dobra akcija Dinama, nekoliko lijepih dodavanja u traženju idealne pozicije, na kraju je s nekih 17 metara pucao Bulat, ali ipak dosta neprecino.
31' Dosta miran dvoboj na Maksimiru, dojam je da nema previše rizika na obje strane.
37' Traje VAR provjera zbog potencijalnog igranja rukom Perića.
38' Guida nakon pregledane snimke pokazuje na 11 metara.
39'
GOL! 0:1! Najstrožu kaznu realizirao je Ladislav Krejči.
39' Krejči vrlo precizan i Sparta vodi 1:0.
44'
GOL! Dinamo - Sparta Prag 1:1
Mrežu je zatresao Dario Špikić. Asistent je Bruno Petković.
44' Bruno Petković je odradio lavovski dio posla, sjurio se s loptom, u pravo vrijeme pronašao Špikića koji iskosa lijepo zabija za 11!
45' Četiri minute nadoknade.
45'+3' Solo prodor Baturine koji je došao sam pred vratara, on odbija do Ljubičića koji puca iskosa dosta neprecizno.
45'+5' Kraj prvog dijela, 1:1.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
49' Prva velika prilika u drugom dijelu je za Spartu, Olatunji je ostao posve sam u 16 metara Dinama i nakon ubačaja s desne strane puca iz prve, no blok Dinama spašava.
51' Prilika sada i za Dinamo, dobra kombinacija Modrih, lopta na 18 metra za Baturinu koji puca neprecizno.
53' Baurina je dobro ušao u drugo poluvrijeme, solo prodor, ali vratar dobro čita njegovu namjeru.
58'
GOL! Dinamo - Sparta Prag 2:1
Mrežu je zatresao Dino Perić.
58' Dinamo dolazi do preokreta! Odličan ubačaj iz kornera na prvu vratnicu, Petković dobro puca glavom, lopta se odbija na drugu vratnicu za Ivanušeca koji također puca glavom, vratar brani, ali nailazi Perić i zabija!
60'
GOL! Dinamo - Sparta Prag 3:1
Mrežu je zatresao Luka Ivanušec. Asistent je Robert Ljubičić.
60' Dinamo vodi 3:1! Odlična akcija Ivanušeca i Ljubičića, odigrali su dupli pas nakon kojeg Ivanušec lako zabija.
63'
Izmjena! Izlazi Lukaš Haraslin, ulazi Martin Minčev.
63'
Izmjena! Izlazi Victor Olatunji, ulazi Jan Kuchta.
65'
Izmjena! Izlazi Dario Špikić, ulazi Mahir Emreli.
65'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Luka Stojković.
66' Odmah Emreli prijeti, ali puca pokraj gola.
68'
Izmjena! Izlazi Lukaš Sadilek, ulazi Qazim Laci.
68'
Izmjena! Izlazi Veljko Birmančević, ulazi Jakub Pešek.
70'
Žuti karton dobio je Qazim Laci.
75'
Izmjena! Izlazi Marko Bulat, ulazi Petar Sučić.
76' Malo je nedostajalo da Stojković zabije u svom debiju! Ušao je u 16 metara i gađao s lijeve strane, ali lopta ide malo pokraj gola! Stojković je živa vatra, to već znamo!
79' Krasna prilika iznenada za Kuchtu, Ljubičić nije dobro izbiuo loptu, ona dolazi do Kuchte posve samog na petercu, on srećom nije dobro prihvatio loptu.
83'
Izmjena! Izlazi Jaroslav Zeleny, ulazi Matej Ryneš.
86'
Izmjena! Izlazi Dino Perić, ulazi Boško Šutalo.
86'
Izmjena! Izlazi Luka Ivanušec, ulazi Bogdan Mihajličenko.
87' Luka Ivanušec u suzama napušta travnjak, jasan je znak da mu je ovo bio oproštajni nastup.
90' Šest minuta nadoknade.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!