Supersport Prva NL, 3. kolo, 25.08.2023, 17:00 h, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Toni Ivanišević
46'
14
Luka Bradarić
59'
5
Andrija Bašić
75'
25
Bruno Burčul
88'

Ivan Todorić
46'
9
Šimun Grgić
56'
30
Marin Jonjić
59'
15
Dino Šimunić
86'
11
Nikola Pavlović
86'
Luka Bilobrk
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Počela je utakmica u Dugopolju.
10' Dosta ravnopravnih prvih desetak minuta tijekom kojih još nije bilo nekih značajnijih prilika.
14'
GOL! Dugopolje - Croatia Zmijavci 0:1
Mrežu je zatresao Mirko Marić.
14' Croatia iz Zmijavaca dolazi do prvog pogotka ove sezone, nakon ubačaja iz kornera, Marić je bio u skoku i neobranjivo poslao loptu u gornji kut.
23' Nakon pogotka Croatije pokušavali su domaćini doći do poravnanja, ali zasad još uvijek bezuspješno.
31' Povukli su gostujući nogometaši jednu polukontru, no pokušaj Ante Šute zaustavio je domaći vratar Lukić.
33' Uz dosta muke Lukić je uspio zaustaviti šut Gojka Gadže. Iako je zatvorio bliži kut, lopta mu je ispala iz ruke.
37' Odlična obrana Gudelja. S desetak metara opalio je Zdunić, a nakon spomenute obrane Gudelja, domaćin u nastavku akcije ne uspijeva stvoriti novu opasnost.
42' Gostujući vratar Gudelj skupio je u prvom poluvremenu nekoliko obrana, no tek je jedan od ta četiri pokušaja Dugopolja bio stvarna opasnost za njegova vrata.
45' Igrat će se tri minute sudačke nadoknade.
45'+3' Kraj je prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Josip Glavović, ulazi Toni Ivanišević.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Domagoj Čulina, ulazi Ivan Todorić.
47'
GOL! Dugopolje - Croatia Zmijavci 1:1
Mrežu je zatresao Bruno Zdunić. Asistent je Toni Ivanišević.
47' Vrlo brzo nakon početka drugog dijela dolazi Dugopolje do poravnanja. Ivanišević je ubacio, do lopte dolazi Zdunić i skreće loptu u mrežu za 1:1.
49' Ljubičić uspijeva očistiti dobru situaciju u kojoj se našao Kamga.
56'
Izmjena! Izlazi Patrik Klančir, ulazi Šimun Grgić.
57' Ivanišević je oprobao svoj šut s ruba kaznenog prostora, Gudelj nastavlja nizati obrane.
59'
Izmjena! Izlazi Nikola Jelačić, ulazi Luka Bradarić.
59'
Izmjena! Izlazi Landry Kamga, ulazi Marin Jonjić.
65'
Žuti karton dobio je Marko Šuto.
73'
Žuti karton dobio je Filip Brekalo.
75'
Izmjena! Izlazi Filip Brekalo, ulazi Andrija Bašić.
77' Velika je prilika za Dugopolje, u tri su poteza domaći nogometaši došli pred vrata Gudelja, pucao je Matej Jukić, no van okvira gola.
80' Mogao je Jukić sada kazniti pogrešku Nikolića, stigao je na loptu prije Gudelja, no ona je na kraju otišla pored gola.
86'
Izmjena! Izlazi Ante Šuto, ulazi Dino Šimunić.
86'
Izmjena! Izlazi Nikola Šalinović, ulazi Nikola Pavlović.
88'
Izmjena! Izlazi Matej Jukić, ulazi Bruno Burčul.
89'
Žuti karton dobio je Antonio Perić.
90'+1' Igra se prva od pet minuta sudačke nadoknade.
90'+2' Zdunić glavom pokušava ugroziti protivničkog vratara, no prave opasnosti nema. Lopta odlazi iznad gola.
90'+6' Kraj je utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!