SuperSport HNL, 6. kolo, 26.08.2023, 21:05 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Duje Strukan (Split), Alen Jakšić (Split), Vice Vidović (Solin), Marino Majstrović (Split)
Mijo Caktaš 31'
Vedran Jugović 90'+3'
Osijek
Susret počinje u 21:05 sati.
1' Krenula je utakmica.
9' Dobra šansa gostujuće ekipe, Caktaš je pucao malo izvan kaznenog prostora, no Čavlina brani i odbija u korner.
18' Prvi pravi pokušaj Lokomotive, Kulenović je skočio i pucao glavom, ali nije bilo prave preciznosti na ubačaj Vranjkovića.
20' Dobar ubačaj u pet metara Osijeka, Kalaica je skrenuo loptu prema golu, ali otišlo je malo kraj stative.
27' Udarac Lovrića s 20 metara, od bloka pada na gredu i ide u korner!!
31'
GOL! Lokomotiva - Osijek 0:1
Mrežu je zatresao Mijo Caktaš. Asistent je Šime Gržan.
31' I evo pogotka Osijeka, tko drugi nego Mijo Caktaš! Bukvić je lijepo proigrao Gržana, ovaj s desne strane šalje prizemnu loptu na četiri metra gdje se nalazi neometani Caktaš i tako nastavlja sa sjajnom formom.
36' Oštar ubačaj Lokosa, boksao je Malenica!
41' Lovrić puca iz slobodnog udaraca, lopta od živog zida odlazi u korner.
45' Bomba Kristijana Lovrića izvana, brani Čavlina!
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Viktor Kanižaj, ulazi Indrit Tuci.
46'
Izmjena! Izlazi Art Smakaj, ulazi Marin Šotiček.
46' Kreće nastavak.
47' Odlična šansa Osijeka preko Miereza, no Čavlina još jednom spašava Lokose.
49' Dobro izveden aut, Kulenović je prebacio glavom, ali lako hvata Malenica.
54' Podvaljivanje za Miereza u pet metara, ali ponovno Čavlina na visini zadatka. Dobra akcija Osječana!
59' Udarac Bukvića s ruba 16 metara, Čavlina hvata loptu.
61'
Izmjena! Izlazi Silvio Goričan, ulazi Ivan Bulatović.
62'
GOL! Lokomotiva - Osijek 1:1
Mrežu je zatresao Vladan Bubanja. Asistent je Indrit Tuci.
62' Nakon ubačaja iz auta Tuci je glavom prebacio za Bubanju koji iz blizine skreće loptu u mrežu.
66'
Žuti karton dobio je Jon Mersinaj.
68' Udarac izvana Lokosa, pokušao je Tuci, ali nije bilo potpuno precizno, otišlo je malo kraj gola.
71' Nešto bolji period domaće momčadi, Malenica je dva puta morao boksati.
74'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Petar Pušić.
74'
Izmjena! Izlazi Mijo Caktaš, ulazi Nail Omerović.
77' Kulenović izbacio Drambajeva i pokušao iskosa uposliti Tucija koji je pokušao završiti petom s pet metara, ali obranio je Malenica
78'
Izmjena! Izlazi Šime Gržan, ulazi Renan Guedes.
83' Kulenović je pokušao petom nakon odigravanja Bulatovića, ali napadač domaćina nije najbolje zahvatio loptu.
84'
Izmjena! Izlazi Kristijan Lovrić, ulazi Vedran Jugović.
88' Jugović je sam bio nakon ubačaja iz kornera, ali otišao je udarac preko gola.
89'
Žuti karton dobio je Petar Pušić.
90'
Izmjena! Izlazi Ivan Milićević, ulazi Marin Leovac.
90' Pet minuta sudačke nadoknade.
90'+1' Odlično se na ljevicu izvukao Pušić i pucao iskosa, ali obranio je Čavlina.
90'+2'
Žuti karton dobio je Ivan Bulatović.
90'+3'
GOL! Lokomotiva - Osijek 1:2
Mrežu je zatresao Vedran Jugović. Asistent je Petar Pušić.
90'+3' Osijek ponovno vodi! Ubacio je iz slobodnog udaraca Pušić, a glavom u gol skrenuo Vedran Jugović.
90'+6'
GOL! Lokomotiva - Osijek 2:2
Mrežu je zatresao Sandro Kulenović.
90'+6' Kakva završnica u Kranjčevićevoj. Prvi udarac Kulenovića završio je u bloku, a nakon toga je ponovno opalio s 13 metara i pogodio pod gredu.
90'+8'
Crveni, isključujući karton dobio je Mateo Marić.
90'+8' Visoko podignuta noga Marića i zaslužen crveni karton.
90'+11' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!