Krešimir Milić • nedjelja, 27.08.2023.

Otkako je stigao u SAD nije prestao oduševljavati. Sinoć je debitirao u MLS-u nakon što je osvojio Kup s Interom…

Proteklog tjedna Lionel Messi osvojio je s Inter Miamijem Leagues cup, natjecanje u kojem se bore klubovi iz SAD-a i Meksika. Nakon što se predstavio tu novim navijačima s trofejom sad je debitirao i u MLS-u.

Igraj na utakmice MLS-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Inter je igrao u gostima kod New York Red Bullsa, a Messi je ušao u drugom poluvremenu zadnjih pola sata i zabio pogodak za 2:0.

Amerikance je oduševilo Messijevo proigravanje Benjamina Cremaschija koji je odmah nakon asistirao Argentincu za gol. Bio je ovo deveti nastup za Inter, a zabio je dosad 11 golova i tri puta asistirao.

U MLS-u su se sinoć susrela i dva Hrvata. Los Angeles FC gostovao je kod Charlottea za koje s jedne strane igra Stipe Biuk, a s druge Kristijan Kahlina. Biuk je u igru ušao u 78. minuti, a Kahlina je branio cijeli susret i slavio sa svojom momčadi 2:1 na kraju.