Nikola Barišić
84'

Ivan Božić
Susret počinje u 17:00 sati.
 Sesvete i Dubrava sastaju se u susretu trećeg kola SuperSport Prve NL. I jedni i drugi u prva dva kola nisu uspjeli doći do pobjede.
1' Počeo je susret.
10' Miran početak u Sesvetama što se tiče prilika, zasad vratari nisu imali posla.
16' Prvi udarac prema golu u ovom susretu stigao je u 17. minuti, iz slobodnog udarca s nekih 22-23 metra Dragan Juranović pucao je u vratara Žigera.
27' Još jedna prijetnja iz slobodnog udarca, ali ovaj put puno opasnija! Opet je opalio Juranović s praktički istog mjesta, ali lopta ovaj put pogađa gredu.
32'
GOL! Sesvete - Dubrava 0:1
Mrežu je zatresao Mate Pavlović.
32' Dubrava vodi 1:0! Dugačka lopta za Pavlovića koji lakoćom bježi Laštru, dolazi pred Žigera te ga lobuje za 1:0!
45' Minuta nadoknade.
46'
Izmjena! Izlazi Fran Čuljak, ulazi Mateo Topić.
46'
Izmjena! Izlazi Marko Ivanović, ulazi Franjo Bilić.
46'
Izmjena! Izlazi Mirko Sušak, ulazi Matej Mamić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
58' Održava Dubrava prednost u drugom dijelu, Sesvećani se još uvijek nisu uspjeli nametnuti i stvoriti pritisak.
63'
Izmjena! Izlazi Tomislav Duvnjak, ulazi Dominik Šuart.
63'
Izmjena! Izlazi Oliver Petrak, ulazi Mihovil Geljić.
66'
Žuti karton dobio je Robert Janjiš.
67'
Izmjena! Izlazi Mate Pavlović, ulazi Patrick Junior Osei Kesse.
75' Trese se greda Dubravinog gola! Dobra lopta za Topića koji puca s desetak metara i trese gredu!
76'
Izmjena! Izlazi Ivan Dominić, ulazi Josip Ivan Zorica.
78' Kazneni udarac za Sesvete! Dobrić je igrao rukom u svojih 16 metara.
79'
Žuti karton dobio je Tin Šarkanj.
80' Topić je preuzeo odgovornost, ali pucao pokraj gola! Šarkanj je promašio stranu, a Topić gol!
80'
Izmjena! Izlazi Nino Vukasović, ulazi Kristijan Kopljar.
84'
Izmjena! Izlazi Robert Janjiš, ulazi Nikola Barišić.
89'
Žuti karton dobio je Neven Laštro.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2' Velika prilika za Juranovića kojem je u kontri dodao Kesse, a on pucao sam pred vratarom pokraj gola.
90'+5' Kraj, Dubrava odnosi pobjedu 1:0!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!