Mate Pavić pobjednički krenuo u muškim parovima na US Openu

Petar Jenjić • četvrtak, 31.08.2023.

Mate Pavić upisao je pobjedu na startu turnira muških parova na US Openu. U kombinaciji s Matweom Middelkoopom nakon tri seta borbe prošao je prvo kolo...

Na posljednjem Grand Slamu sezone Mate Pavić igra s Matweom Middelkoopom iz Nizozemske, a u prvom zajedničkom meču stigli su do pobjede.

Igraj na muške parove na US Openu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Hrvatsko-nizozemska kombinacija za protivnike na startu turnira imala je Francuze Sadija Doumbiju i Fabiena Reboula, a slavila je nakon tri seta borbe.

Bilo je 6:2, 6:7, 6:3, a meč je trajao jedan sat i 49 minuta. U sljedećoj rundi igrat će protiv boljih iz dvoboja parova Muller/Ofner - Kirkov/Kudla.

Pavić i Middelkoop imali su set i break prednosti, ali nisu uspjeli meč odmah privesti kraju. Francuzi su sa 7:4 slavili u tie-breaku, no posustali su u odlučujućem setu.