Samuel Umtiti
115'

Paulo Fonseca
Susret počinje u 20:15 sati.
1' Kreće utakmica, sretno Rijeka!
6' Pašalić odigrava povratnu na Hodžu koji sa šest metara neometan puca posred gola, posred protivničkog vratara. Šteta!
8'
Žuti karton dobio je Jonathan David.
9' Prvi izlazak Lillea prema naprijed, ali Smolčić je na mjestu i otklanja opasnost.
14' Opasno je pred golom Rijeke, ali obranila se domaća ekipa.
15' Cavaleiro je imao situaciju za Lille u dosadašnjem dijelu utakmice, ali njegov udarac brani Labrović!
23' Žuti karton pomoćnom treneru Rijeke. Razlog - prosvjed zbog nedosuđenog prekršaja.
26' I još jedan žuti karton klupi Rijeke, ovoga puta zaradio ga je trener vratara.
36' Lille se othrvao mini pritisku Rijeke koja je imala slobodan udarac i vezane kornere.
37'
Žuti karton dobio je Toni Fruk.
43' Alexsandro pokušao je iznenaditi iz vrlo teškog kuta, ali Labrović je bio spreman.
45' Četiri minute nadoknade.
45'+1'
Žuti karton dobio je Niko Galešić.
45'+4' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Niko Janković, ulazi Andrija Vukčević.
46' Kreće nastavak susreta.
49'
Žuti karton dobio je Franjo Ivanović.
49' Rijeka je tražila penal, ali samo je Ivanović zaradio javnu opomenu.
56' Smolčić šalje oštru loptu u šesnaesterac, ali Yoro je ušao ispred Ivanovića i odbio loptu.
58'
GOL! Rijeka - Lille 1:0
Mrežu je zatresao Ivan Smolčić.
58' I evo vodstva Rijeke! Pritisak domaće momčadi itekako se isplatio. Toni Fruk izveo je slobodan udarac, nakon gužve u kaznenom prostoru na pravom mjestu se našao Smolčić i s pet metara zakucao loptu u mrežu!
60' Traje VAR provjera
60' Pogodak potvrđen!
66' Sjajna šansa za 2:0, Vukčević je bio u odličnoj poziciji, pucao neometan sa 13 metara, ali ponovno vratar Lillea na mjestu!
69' Zaleđe, nema gola Lillea!
73' Dobar udarac Gomesa, ali odlazi kraj gola.
77'
Izmjena! Izlazi Franjo Ivanović, ulazi Alen Grgić.
77'
Izmjena! Izlazi Marco Pašalić, ulazi Jorge Obregon.
78' Velika šansa za Lille nakon kornera. Alexsandro je visoko skočio i pucao glavom, ali pogodio je stativu!
86'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Silvio Ilinković.
87'
Izmjena! Izlazi Leny Yoro, ulazi Bafode Diakite.
87'
Izmjena! Izlazi Ivan Cavaleiro, ulazi Hakon Arnar Haraldsson.
90' Osam minuta nadoknade.
90'+5' Pritisak Rijeke u sudačkoj nadoknadi.
90'+9' Kraj regularnog dijela, slijede produžeci.
91' Krenuo je prvi produžetak.
96' Udarac Fruka izvana, ali nije bilo prejako.
99'
Žuti karton dobio je Bafode Diakite.
99'
Izmjena! Izlazi Edon Zhegrova, ulazi Yusuf Yazici.
104'
Izmjena! Izlazi Toni Fruk, ulazi Adrian Liber.
105' Oštar ubačaj gostiju iz kornera, Diakite je pokušao glavom, ali ide lopta kraj gola.
105' Dvije minute nadoknade
105'+4' Kraj prvog produžetka.
106' Kreće drugi produžetak.
108'
GOL! Rijeka - Lille 1:1
Mrežu je zatresao Jonathan David.
108' Lille je stigao do poravnanja. Udarac iskosa završio je u stativi, lopta se odbila do Davida koji poentira u praznu mrežu.
111'
Žuti karton dobio je Andrija Vukčević.
114'
Žuti karton dobio je Jorge Obregon.
115'
Izmjena! Izlazi Remy Cabella, ulazi Samuel Umtiti.
116'
Izmjena! Izlazi Veldin Hodža, ulazi Bruno Bogojević.
118' Dobra situacija pred golom Lillea, ali Smolčić nije uspio najbolje naciljati. Obranio je vratar Lillea.
120' Tri minute nadoknade.
120'+1'
Žuti karton dobio je Silvio Ilinković.
120'+4' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!