1' Kreće utakmica.
2'
GOL! Šibenik - Zrinski 1:0
Mrežu je zatresao Josip Majić.
2' Tek što je krenula utakmica Šibenik je stigao do vodstva! Lopta je odigrana za brzonogog Torresa na lijevoj strani koji je proigrao Cvijanovića. On je uputio udarac, od bloka lopta dolazi do Josipa Majića koji poentira sa sedam metara pod gredu.
7' Uporni Torres ukrao je loptu i pokušao šutirati s ruba 16 metara, no od bloka lopta ide u korner.
16' Nakon pogotka domaćina, igra se primirila. Nismo vidjeli značajniju priliku na obje strane.
19' Udarac iz kuta Zrinskog, pucao je glavom Stanić, ali nije bio najprecizniji.
27' Malo je zaiskrilo u kaznenom prostoru Šibenika.
29' Sve je ostalo na usmenom upozorenju igračima obje ekipe.
29'
Žuti karton dobio je Miran Horvat.
30' Torres je izuzetno raspoložen, sjajnim driblinzima izbacio je nekoliko suparničkih igrača.
32'
GOL! Šibenik - Zrinski 2:0
Mrežu je zatresao Josip Majić. Asistent je Ivan Božić.
32' Sjajno, zaista sjajno! Božić odigrava za Majića koji iz voleja sa 17 metara neobranjivim udarcem trese mrežu.
35' Nesebičan je bio Božić koji je sam istrčao pred golmana, ali išao je odigrati za Torresa. Kapetan gostiju odbija u posljednji trenutak!
36' Božić na povratnoj na 11 metara, ali branič Zrinskog odbija u korner
45' Tri minute nadokande.
45'+4' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Sadik Škrijelj.
46'
Izmjena! Izlazi Dominik Dogan, ulazi Ajdin Mujagić.
46' Kreće nastavak susreta.
46'
Izmjena! Izlazi Josip Majić, ulazi Ivan Laća.
47' Dvostruki strijelac Majić napustio je igru nakon prvog poluvremena, jedini razlog čini se moguća ozljeda.
48' Dobra šansa za Zrinski na početku nastavka, ubačaj Kuprešaka, slijedio je udarac glavom i jedan odbijanac, ali bez promjene rezultata.
49'
Žuti karton dobio je Domagoj Stranput.
55' Torres je bio u sjajnoj prilici za gol, ali brani Marin Stanić!
57' Šibenčani ponovno ozbiljnije napadaju, probudili su se nakon mlakog ulaska u nastavak.
61'
Izmjena! Izlazi Domagoj Stranput, ulazi Domagoj Topić.
65'
Žuti karton dobio je Amar Pekarić.
66'
Izmjena! Izlazi Iker Pozo, ulazi Robert Marijanović.
72'
GOL! Šibenik - Zrinski 3:0
Mrežu je zatresao Carlos Eduardo Torres Gongora.
72' Tražili su gosti penal zbog igranja rukom Dujmovića, no sudac se nije oglasio. Odmah na drugoj strani Marijanović lijepo proigrava Torresa koji se sjurio prema golu i pospremio loptu u gol.
73'
Izmjena! Izlazi Ivan Božić, ulazi Brajković Roko.
73'
Izmjena! Izlazi Ivan Cvijanović, ulazi Mihael Rovis.
77'
Izmjena! Izlazi Domagoj Jelavić, ulazi Ivan Jajalo.
82' Najbolja situacija za Zrinski, pucao je Kuprešak, a Đaković odbio u korner.
82' I odmah nakon tog kornera pucao je Horvat iskosa snažno, no vratar Šibenika ponovno je bio na mjestu.
83'
Izmjena! Izlazi Carlos Eduardo Torres Gongora, ulazi Stipe Bačelić-Grgić.
87' Bačelić-Grgić odigrava za Rovisa koji šalje loptu preko gola.
88'
Žuti karton dobio je Duje Dujmović.
90' Nova šansa za Šibenik, ali čiste igrači Zrinskog s crte. Ćosić je bio u skoku.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!