Livaković pobjedu Fenerbahčea gledao s klupe

Krešimir Milić • nedjelja, 03.09.2023.

Fener je slavio s igračem manje na gostovanju kod Ankaragucua. Hrvatski vratar još nije upisao službeni debi…

Minimalnu pobjedu upisali su nogometaši Fenerbahčea u 4. kolu turske Super lig na gostovanju kod Ankaragucua. Slavili su nogometaši Fenera s 1:0 s igračem manje.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Jedini gol na susretu zabio je Bright Osayi-Samuel u 60. minuti na asistenciju Edina Džeke. U 84. minuti Fener je ostao s 10 igrača na terenu kad je drugi žuti karton dobio Ismail Yuksek.

Očekivao se danas i debi Dominika Livakovića nakon transfera iz Dinama, ali do njega nije došlo. Hrvatski vratar odgledao je pobjedu svoje momčadi s klupe za rezerve.

S ovom pobjedom Fenerbahče je ostao stopostotan u prvenstvu i drži prvo mjesto na prvenstvenoj ljestvici s devet bodova u tri utakmice. Ankaragucu je na 17. mjestu s dva boda.