Paul Bismarck Tabinas
74'
Miroslav Bojko
Susret počinje u 16:30 sati.
 I tijekom reprezentativne stanke normalno traje kolo u SuperSport Prvoj NL. Sesvete i Vukovar 1991 otvaraju kolo, a domaćin se nada kako će napokon doći do prve ovosezonske pobjede.
1' Počeo je susret.
5' Odlična prilika za domaćina, Guja je pucao iskosa, vratar Sajko je taman dovoljno dirao loptu da ona prođe nekoliko centimetara pokraj vratnice.
11' Čisti zicer za Vukovarce! Knöll je dobio loptu u 16 metara i sjajno je uočio dolazak Jare iz drugog plana, on puca iz prve s desetak metara potpuno sam, ali Žiger je fantastično obranio.
20' Odlična akcija Knölla, koji juri po desnoj strani i ubacuje u sredinu kaznenog prostora, i Mustedanagića, ali potonji puca iznad gola.
27'
Žuti karton dobio je Marin Brigić.
28' Još jedan pokušaj Vukovara, ovaj put udarac Mustedanagića s desetak metara nije bio posebno opasan jer ga je ublažio blok domaćina.
37' Zatresla se mreža Vukovara, ali dosuđeno je zaleđe. Guja je dobio loptu u prostor, pogodio mrežu, ali odmah je pokazano zaleđe iako je vrlo dvojbeno je li pomoćni sudac Patrik Tkalčević bio u pravu.
41'
GOL! Sesvete - Vukovar '91 1:0
Mrežu je zatresao Mateo Topić.
41' Sesvećani vode 1:0!!!! Dosuđen je slobodni udarac na nekih 22-23 metra od gostujućeg gola, Topić ga je sjajno izveo i pogodio mrežu za 1:0! Lopta je otišla u sam kut, vratar nije imao previše šanse.
43'
Žuti karton dobio je Mateo Andačić.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, Sesvećani vode 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Nick Ocvirek, ulazi Kristijan Kopljar.
46'
Izmjena! Izlazi Oliver Petrak, ulazi Tomislav Duvnjak.
46'
Izmjena! Izlazi Mateo Andačić, ulazi Ivan Aleksić.
46'
Izmjena! Izlazi Marlon Roos Trujillo, ulazi Franco Capitani Minguez.
46'
Izmjena! Izlazi Karlo Bungić, ulazi Vanja Pelko.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50' Greda! Odlična situacija pobovno za Vukovar, Pelko je propustio loptu za Jaru koji puca glavom, a Žiger odbija loptu od grede u korner!
55'
Izmjena! Izlazi Mateo Topić, ulazi Dominik Šuart.
63' Pokušaj gostiju iz sloibodnog udarca, Mustedanagić je poznat po dobrom slobodnjaku, ovaj put puca pokraj gola .
65'
Izmjena! Izlazi Dario Rugašević, ulazi Niko Garić.
67'
Izmjena! Izlazi Mirko Sušak, ulazi Fran Čuljak.
70' Pritišće Vukovar i pokušava doći do poravnanja, pucao je Mustedanagić sa 17 metara, ali u Žigera.
72' Mustedanagić niže pokušaje, ali lopta neće u gol. Sada je dobio loptu u 16 metara sam, pokušao ju je prebaciti u mrežu, ali pucao je preko gola.
74' Sada prijete i domaćini, Čuljak je dobio loptu iza leđa obrane, pucao iskosa, ali preslabo za Sajka.
74'
Izmjena! Izlazi Valentin Jara, ulazi Paul Bismarck Tabinas.
78'
Žuti karton dobio je Dominik Šuart.
82'
Crveni, isključujući karton dobio je Moses Zambrang Barnabas.
82' Sesvećani ostaju s igračem manje, Barnabas je napravio prekršaj na nekih 25 metara iskosa i zaradio drugi žuti karton.
84'
Izmjena! Izlazi Marko Guja, ulazi Ante Matić.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+2'
GOL! Sesvete - Vukovar '91 1:1
Mrežu je zatresao Törles Knöll.
90'+2' Vukovar poravnava! ubačena lopta za Mustedanagića koji to dodavanje prosljeđuje prema samoim Knöllu koji je pred vratarom i rutinski zabija!
90'+4' Tko zna koji već pokušaj Mustedanagića koji je snažno opalio s ruba kaznenog prostora, Žiger odbija.
90'+5'
GOL! Sesvete - Vukovar '91 1:2
Mrežu je zatresao Zinedin Mustedanagić.
90'+5' Nakon kornera Tabinas je glavom vratio loptu u sredinu gdje do nje dolazi Mustedanagić i kroz gužvu zabija s nekih 7-8 metara!
90'+6' Kraj, pobjeda Vukovara preokretom u sudačkoj nadoknadi!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!