67'

Marko Lozo
Susret počinje u 16:30 sati.
1' Kreće utakmica.
10' Za sada bez konkretnijih prigoda na obje strane terena.
19' Obećavajuća situacija iz slobodnog udarca za Cibaliju, ali udarac Petra Rubića otišao je ravno u Bornu Buljana.
29' Ubačaj Cibalije u kazneni prostor, ali bez konkretnog udaraca Filipa Lišnića.
31' Oštar ubačaj Solina, ali Kovačević to odbija dalje od gola!
38' Tomić odigrava povratnu loptu za Kaćunka koji je dobro pucao, no vratar Cibalije bio je na mjestu.
39' Jako dobra šansa za Solin, Ouamri je pucao glavom, ali otišla je iznad grede.
43' Još jedna prilika za Solin, ovoga puta za Kapitanovića, ali nedostajalo je malo preciznosti. Igrač gostiju pucao je iz voleja, sam kao duh, ali lopta je otišla kraj stative.
45' Spahić puca izvana, ali slab je to pokušaj prema golmanu Solina. Još dvije minute nadokande.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46'
Izmjena! Izlazi Samer H. Spahić, ulazi Rafael Reis Pereira.
46' Kreće nastavak.
49' Ubačaj Ćubelića iz centaršuta, ali lopta završava na gredi!
51'
GOL! Cibalia - Solin 1:0
Mrežu je zatresao Rene Šarić.
51' Cibalia iz prve prave šanse dolazi do vodstva! Pucao je Pereira, lopta je završila u bloku i odbila se do Renea Šarića koji skreće loptu u gol sa sedam metara.
53'
Izmjena! Izlazi Leon Marković, ulazi Antonio Blažanović.
54'
GOL! Cibalia - Solin 2:0
Mrežu je zatresao Filip Lišnić.
54'
Izmjena! Izlazi Mladen Blažević, ulazi Gergo Lovrencsics.
54' Blitzkrieg Cibalije! Lišnić se sjurio prema kaznenom prostoru i iskosa opalio u suprotni kut. Neobranjivo za Buljana.
67'
Izmjena! Izlazi Dino Kapitanović, ulazi Josip Vučković.
67'
Izmjena! Izlazi Šimun Hrgović, ulazi Ibrahim Kargbo.
67'
Izmjena! Izlazi Filip Lišnić, ulazi Martin Vrdoljak.
67'
Izmjena! Izlazi David Bosak, ulazi Lukas Buić.
75'
Izmjena! Izlazi Rene Šarić, ulazi Miro Soldo.
85'
GOL! Cibalia - Solin 3:0
Mrežu je zatresao Miro Soldo.
85'

I evo potvrde pobjede Cibalije. Pereira je povukao i proigrao Miljanića. Obranio je Buljan prvi udarac, ali nije mogao povratni pokušaj drugog bijeloplavog igrača. Poentirao je Miro Soldo.

87' Ouambri je bio u šansi za Solin, ali nije bilo uspjeha. Od bloka je otišlo kraj stative.
90'
Žuti karton dobio je Martin Vrdoljak.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+3'
GOL! Cibalia - Solin 3:1
Mrežu je zatresao Ibrahim Kargbo.
90'+4' Smanjili su gosti, ali prekasno je sada.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!