SuperSport HNL, 8. kolo, 15.09.2023, 17:00 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Zdenko Lovrić, Kristijan Novosel, Ivan Janić; 4. sudac: Antonio Škobić
1:0(1:0) Rudeš
Rudeš
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Kreće utakmica.
10' Prvi udarac na susretu uputio je domaćin, pucao je Petković, ali uhvatio je Čavlina bez prevelikih poteškoća.
14' Sjajna šansa za Lokomotivu. Kanižaj je išao praktički sam pred vratara, ali odlučio se na odigravanje za Bulatovića. Nije bilo sreće za domaće.
22' Jako dobar pokušaj Tucija, ali ide lopta kraj gola.
27' Pomoćni sudac ima manjih problema s opremom.
28' Igra se nastavlja.
29' Petković se sjurio prema golu Lokomotive, ali ništa od udarca, Kalaica je zatvorio u zadnji trenutak. Uz to je ostao ležati na travnjaku.
30' A sada s druge strane leži i Bulatović.
34'
Žuti karton dobio je Miguel Campos.
39'
GOL! Lokomotiva - Rudeš 1:0
Mrežu je zatresao Indrit Tuci.
39'

Prvi gol sezone za Indrita Tucija, ali kakav!!

Igrač Lokomotive izveo je slobodan udarac s 25 metar, prebacio živi zid i matirao Karla Kralja.

45' Pešić se našao u dobroj poziciji, pucao je s ruba 16 metara, ali otišlo je malo iznad grede.
45' Igrat će se još dvije minute sudačke nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Vinko Petković, ulazi Krešimir Kovačević.
46'
Izmjena! Izlazi Miguel Campos, ulazi Mateo Pavlović.
46' Kreće nastavak.
55' Za sada bez konkretnijih šansi na obje strane.
60'
Žuti karton dobio je Jakov Bašić.
64' Oštro Tuci u petarac, ali hvata Kralj.
67'
Izmjena! Izlazi Ivan Pešić, ulazi Andrej Lazarov.
68'
Izmjena! Izlazi Viktor Kanižaj, ulazi Silvio Goričan.
71' Malo nesuglasica igrača, razgovarat će s igračima Lovrić.
75'
Izmjena! Izlazi Aleksa Latković, ulazi Karlo Špeljak.
78'
Izmjena! Izlazi Ivan Bulatović, ulazi Feta Fetai.
81'
Izmjena! Izlazi Vanja Vukmanović, ulazi Dominik Rešetar.
82' Dobar pokušaj Pasaričeka izvana, ali ništa od promjene rezultata. Prošlo je malo kraj stative.
89'
Izmjena! Izlazi Marin Šotiček, ulazi Robert Mudražija.
89'
Žuti karton dobio je Luka Pasariček.
90' Četiri minute nadoknade.
90' Bubanja puca izvana, ali ide to kraj stative.
90'+4' Bubanja puca izvana malo kraj gola, a odmah nakon Fetai puca ljevicom, ali ravno u Kralja. Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!