Marijan Karoglan
Susret počinje u 15:00 sati.
 U prvom današnjem susretu šestog kola SuperSport Prve NL Jarun u Zaprešiću dočekuje momčad Croatije iz Zmijavaca. U prošlom kolu Jarun je visoko poražen i ovdje traži iskupljenje.
1' Počeo je susret.
8' Prvi udarac na susretu uputili su gosti, nakon kornera lopta je odbijena na rub kaznenog prostora do Šabića koji puca od trave, ali brani Ilinčić.
10'
GOL! Jarun - Croatia Zmijavci 1:0
Mrežu je zatresao Josip Tadić.
10' Jarun vodi 1:0! Dobra lopta kroz obranu gostiju, do nje dolazi Tadić koji izbija sam pred vratara i lakoćom zabija.
20' Još jedan pokušaj Jaruna koji je konkretniji u prvih 20 minuta, dobro je kombinirao, lopta je došla do Pranjića koji puca s 14-15 metara, ali brani Gudelj.
26'
GOL! Jarun - Croatia Zmijavci 1:1
Mrežu je zatresao Tomislav Gudelj.
26' Povratnik u Croatiju iz Rudeša, Tomislav Gudelj, prima dubinsku loptu iza leđa nezainteresirane domaće obrane i rutinski zabija za 1:1.
32' Nova velika prilika za Croatiju, još jednom Gudelj bježi čuvarima, malo iskosa je došao pred vratara, ali Ilinčić dobro reagira i brani njegov pokušaj.
36' Gudelj stvara ogromne probleme vrlo neopreznim domaćim braničima koji ga ne mogu čuvati, ponovno se odvojio lakoćom od čuvara i pucao s desetak metara, ali ovaj put nije dobro zahvatio loptu i ona ide preko gola.
38'
Žuti karton dobio je Halid Alghoul.
38'
Žuti karton dobio je Dino Šimunić.
40' Gudelj kao na treningu, još jednom dolazi do lopte u 16 metara, nakon ubačaja pucao je glavom, ali pokraj vratnice.
41'
GOL! Jarun - Croatia Zmijavci 1:2
41' Veliki kiks vratara Ilinčića i krasan gol sveprisutnog Gudelja! Opalio je izvana Gadže, lopta prolazi Ilinčiću kroz ruke, pogađa vratnicu i odbija se do Gudelja koji je petom sprema u mrežu.
45'
Žuti karton dobio je Tomislav Krizmanić.
45'
Žuti karton dobio je Mario Nikolić.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, Croatia vodi 2:1.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Mario Babić, ulazi Marko Žuljević.
46'
Izmjena! Izlazi Vinko Bićanić, ulazi Fran Žilinski.
46'
Izmjena! Izlazi Dino Šimunić, ulazi Ivan Brkić.
46'
Izmjena! Izlazi Domagoj Čulina, ulazi Ivan Todorić.
46'
Izmjena! Izlazi Vito Matijević, ulazi Blaž Bošković.
55' Dobra suradnja dvojca koji je tek ušao u igru, Žuljević je ubacio iz slobodnog udarca, Bošković je bio na lopti, ali pucao je pokraj gola.
60'
Izmjena! Izlazi Tomislav Krizmanić, ulazi Mirko Marić.
62' Odlična prilika za Alghoula, došao je sam pred vratara, ali Gudelj sjajno ulazi u šut i spašava svoju momčad od pogotka.
64'
Izmjena! Izlazi Niko Radujković, ulazi Borna Bilobrk.
68'
GOL! Jarun - Croatia Zmijavci 2:2
Mrežu je zatresao Borna Bilobrk.
68' Jarun poravnava! Bilobrk i Šalinović su išli na loptu, branič gostiju je uklizao, nije najbolje to riješio i lopta od Bilobrkove noge ide u mrežu.
69'
Žuti karton dobio je Mijo Šabić.
73'
Izmjena! Izlazi Ante Šuto, ulazi Šimun Grgić.
76'
GOL! Jarun - Croatia Zmijavci 3:2
Mrežu je zatresao Halid Alghoul.
76' Potpuni preokret Jaruna! Alghoul je primio loptu na lijevoj strani, prošao Šalinovića i onda iskosa iz teške pozicije pogodio u gornji kut!
86'
Izmjena! Izlazi Josip Tadić, ulazi Carlo Mateković.
88'
GOL! Jarun - Croatia Zmijavci 4:2
Mrežu je zatresao Carlo Mateković.
88' Tek što je ušao u igru Mateković podiže na 4:2! Odličan ubačaj Žilinskog, Mateković sam iz peterca zabija.
89'
Žuti karton dobio je Nikola Šalinović.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2'
GOL! Jarun - Croatia Zmijavci 5:2
90'+2' Mateković je odlično proigrao Bilobrka čiji udarac brani Gudelj, lopta se odbija do Mateković koji lakoćom zabija.
90'+5' Kraj, Jarun odnosi pobjedu 5:2!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!