Astana uoči gostovanja kod Dinama upisala prvenstvenu pobjedu

Petar Jenjić • subota, 16.09.2023.

U susretu 22. kola kazahstanskog prvenstva do pobjede je stigla Astana koja je na domaćem terenu bila bolja od Tobola. Josip Čondrić i Marin Tomasov odigrali su cijeli susret za domaće...

Astana uspijeva držati korak za vodećim Ordabasijem nakon što je danas stigla do pobjede protiv Tobola pred svojim navijačima. Dvoboj je završen rezultatom 2:1, a Astana barem privremeno ima šest bodova zaostatka za prvim mjestom.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je poveo u 5. minuti susreta pogotkom Demba Darboe, a do kraja poluvremena nije bilo promjene rezultata. U 77. minuti Aleksa Amanović podebljao je na 2:0, da bi konačan rezultat postavio Serges Deble iz penala.

U dresu domaće momčadi cijelu utakmicu branio je Josip Čondrić, a Marin Tomasov odigrao je svih 90 minuta za ekipu kojoj slijedi gostovanje kod Dinama u četvrtak.

Ivan Graf odigrao je cijeli susret za Kizilžar koji je na gostovanju kod Atiraua remizirao bez golova.