Pogodak Marina Ljubičića u gostujućoj pobjedi LASK-a

Petar Jenjić • subota, 16.09.2023.

Austrijski LASK stigao je do pobjede u sedmom kolu austrijske Bundeslige kod Austrije Klagenfurt. Jedan od tri pogotka pobjedničke ekipe postigao je i Marin Ljubičić...

U susretu sedmog kola austrijske Bundeslige nogometaši LASK-a slavili su u gostima kod Austrije Klagenfurt s 3:1 te tako upisali četvrtu pobjedu sezone.

Igraj na austrijsku Bundesligu na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Mrežu gostiju načeo je hrvatski nogometaš Marin Ljubičić u 36. minuti kada je najbolje reagirao na ubačaj Sasche Horvata i pospremio loptu u bliži kut.

Hrvatskom nogometašu ovo je bio drugi pogodak u natjecateljskoj utakmici ove sezone za klub, nakon što je poentirao u visokoj Kup pobjedi protiv niželigaša Rothisa.

Do kraja prvog poluvremena njegova momčad postigla je još dva gola, a strijelci su bili Florian Flecker i Elias Havel. Domaćin je ublažio poraz preko Solomona Bonnaha.

Hrvatski nogometaš krenuo je u početnoj postavi, a zamijenjen je u 65. minuti.

Posljednjih sedam minuta za Altach odigrao je Jan Jurčec, a njegova momčad remizirala je u gostima kod Linza 1:1. Strijelci su bili Atdhe Nuhiu s jedne i Simon Pirkl s druge strane.