76'
Andrej Kerić
Susret počinje u 18:00 sati.
1' Počeo je susret.
10' Vrlo miran početak na Šubićevcu, zasad bez nekih prilika na obje strane.
18' Ovo je bila jako dobra situacija za Markovića koji se sjurio prema golu, ali dostigla su ga dva domaća braniča i spriječila pogodak.
24' Moglo je biti opasno pred golom Cibalije, Torres je ubacio s lijeve strane, lopta je išla prema Laći, ali u zadnji trenutak domaći braniči izbijaju loptu.
25'
Žuti karton dobio je Antonio Blažanović.
28'
Žuti karton dobio je Leon Marković.
29' Pokušaj Roce izvana, s više od 20 metara je zapucao, ali lopta ide pokraj gola.
34'
Žuti karton dobio je Hrvoje Crnčec.
34' Slobodnjak za Šibenik na nekih 20 metara od gola, Roca je pucao, malo pokraj vratnice.
35' Đakovićeva prva intervencija! Bosak je snažno opalio izvana s nekih 20 metara, ali vratar Šibenika odlično je reagirao i obranio taj pokušaj.
36'
GOL! Šibenik - Cibalia 1:0
Mrežu je zatresao Ivan Cvijanović.
36' Cvijanović je bio najodlučniji i uzeo ničiju loptu na 20 metara, ušao u kazneni prostor, došao pred vratara i zabio za 1:0!
45' Kraj prvog poluvremena, 1:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Leon Marković, ulazi Mate Zvonimir Lasić.
48'
Izmjena! Izlazi Rene Šarić, ulazi Rafael Reis Pereira.
56' Odlična prilika za Cvijanovića, lopta se odbila i do nje dolazi Cvijanović koji puca iz prve s puno prostora za udarac, ali vrlo neprecizno.
59'
Izmjena! Izlazi David Bosak, ulazi Martin Vrdoljak.
59'
Izmjena! Izlazi Antonio Blažanović, ulazi Filip Lišnić.
60'
GOL! Šibenik - Cibalia 2:0
60' 2:0 za Šibenik, ponovno Cvijanović! Lijepa akcija domaćina, Laća je dobio loptu na desnoj strane, sjajno je uočio kako na drugoj strani posve sam dolazi Cvijanović, idealno ga proigrava, a on mirno zabija!
61'
Izmjena! Izlazi Ivan Laća, ulazi Roko Brajković.
69' Sjajan prodor malog Dujmovića koji odlično proigrava Božića pred golom gostiju, ali njegov udarac je vrlo loš i ide pokraj gola.
72'
Izmjena! Izlazi Ivan Roca, ulazi Roko Ivanković.
76'
Izmjena! Izlazi Petar Rubić, ulazi Dominik Jergović.
81'
Izmjena! Izlazi Ivan Cvijanović, ulazi Mihael Rovis.
81'
Izmjena! Izlazi Carlos Eduardo Torres Gongora, ulazi Josip Majić.
81'
Izmjena! Izlazi Iker Pozo, ulazi Robert Marijanović.
86' Situacija je bila obećavajuća za Cibaliju, odbijena lopta nakon ubačaja u 16 metara došla je do Miljanića koji ragbijaški puca visoko preko gola.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj u Šibeniku, domaćin slavi 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!