Nino Serdarušić uvjerljivo poražen na startu turnira u Rumunjskoj

Mihaela Bradovski • utorak, 19.09.2023.

Nino Serdarušić razočaran završava s nastupom na Challengeru u Sibiuu. Uhvatio je samo tri gema protiv češkog kvalifikanta Andrewa Paulsona...

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić podbacio je na startu Challengera u Sibiuu. Ekspresno je ispao od češkog kvalifikanta Andrewa Paulsona koji ga je svladao sa 6:2, 6:1.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Meč je potrajao svega 54 minute, rezultat puno toga otkriva, a Serdarušiću je ovo treći uzastopni poraz.

U cijelom meču Serdarušić je imao tek jednu break loptu i nije je iskoristio dok ih je Čeh na drugoj strani imao šest i iskoristio njih pet.

Prvi set Čeh je odlučio s pet uzastopno osvojenih gemova i bijegom na 5:1, a u drugom setu Serdarušić je osvojio tek jedan gem i to kod 2:0.

U drugom kolu Paulson bi trebao igrati protiv bolje iz meča između Pirosa i Sancheza Izquierda.