Petra Marčinko lakoćom do četvrtfinala u Portugalu, Ruskinja uhvatila pet gemova

Mihaela Bradovski • četvrtak, 21.09.2023.

Petra Marčinko odigrala je dobar meč u drugom kolu jakog ITF turnira u portugalskoj Caldas de Rainhi. U dva seta bila je bolja od Ruskinje Marine Bondarenko...

I drugi meč na ITF turniru u Caldasu de Rainhi prošao je za Petru Marčinko prema očekivanjima. Bila je bolja od Marine Bondarenko, odigrala je još bolje nego na startu i još lakše je došla do pobjede.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Petra je potvrdila status favoritkinje i za sat i 15 minuta izborila je prolaz u četvrtfinale pobjedom 6:3, 6:2 protiv 313. igračice svijeta.

Marčinko je sjajno otvorila meč i lako je došla do vodstva 4:0 te do kraja prvog seta nije imala nikakvih problema te je uzela set sa 6:3.

U drugom setu Ruskinja se držala do 3:2, nakon toga ušla je u zaostatak i više nije bilo nikakve dvojbe.

Marčinko će u četvrtfinalu igrati protiv Francuskinje Alice Robbe koja igra najbolju sezonu u karijeri.