Supersport Prva NL, 7. kolo, 22.09.2023, 16:00 h, ŠC Hrvatskih vitezova, Dugopolje
Bruno Zdunić
46'
17
Toni Vidović
46'
25
Bruno Burčul
69'
20
Toni Ivanišević
76'

Roko Brajković
64'
5
Mladen Blažević
64'
21
Nino Majdov
78'
17
Karlo Vodanović
79'
22
Niko Đolonga
82'
Goran Granić
Susret počinje u 16:00 sati.
1' Kreće utakmica.
10' Dugopolje nešto češće ima loptu u nogama, ali za sada bez prevelikih šansi.
13' Pokušaj glavom Bagarića, ali bilo je to s ruba 16 metara. Nije bilo opasnosti za Buljana.
25' Pokušaj Tešije škaricama, ali čisti to Dumančić daleko od gola.
35' Zamalo je Luka Bradarić skrenuo loptu u vlastitu mrežu, ali "ispriječio" se njegov suigrač.
41'
GOL! Dugopolje - Solin 1:0
Mrežu je zatresao Dražen Bagarić. Asistent je Ivan Šaranić.
41' I evo pogotka domaćina! Šaranić je ubacio iz kornera na prvu stativu, a Bagarić glavom skrenuo u suprotni kut!
42' Kargbo se izborio za prostor na 11 metara i pucao, ali udarac je bio preslab.
43'
Žuti karton dobio je Lovre Borovičkić.
45'
GOL! Dugopolje - Solin 1:1
Mrežu je zatresao Ibrahim Kargbo Jr.. Asistent je Šimun Hrgović.
45' Kreće nastavak.
45' Brzo poravnanje Solina, ubacio je Hrgović s lijeve strane na Kargba Jr. koji glavom skreće loptu u gol.
45' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Luka Bradarić, ulazi Bruno Zdunić.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Šaranić, ulazi Toni Vidović.
46' Dvostruki pokušaj domaćina, prvo je glavom pucao Jukić, a nakon obrane Buljana i Rodić, no ponovno je obranio vratar Solina.
51'
Žuti karton dobio je Dino Kapitanović.
56'
Žuti karton dobio je Stipe Vladušić.
57' Osim pokušaja Dugopolja izvana koji je otišao kraj gola, nismo vidjeli nove šanse u proteklom periodu.
59'
Žuti karton dobio je Toni Vidović.
62'
Žuti karton dobio je Ibrahim Kargbo Jr..
64'
Izmjena! Izlazi Gergo Lovrencsics, ulazi Roko Brajković.
64'
Izmjena! Izlazi Lovre Borovičkić, ulazi Mladen Blažević.
66' Odličan udarac Brajkovića izvana, ali brani Lukić.
69'
Izmjena! Izlazi Matej Jukić, ulazi Bruno Burčul.
76'
Izmjena! Izlazi Ivan Rodić, ulazi Toni Ivanišević.
78' Ljubičić je bio potpuno nečuvan, pucao je glavom, ali otišlo je to daleko od gola.
78'
Izmjena! Izlazi Dino Kapitanović, ulazi Nino Majdov.
79'
Izmjena! Izlazi Ibrahim Kargbo Jr., ulazi Karlo Vodanović.
82'
Izmjena! Izlazi Šimun Hrgović, ulazi Niko Đolonga.
87' Majdov je prošao po lijevoj strani i sam okušao udarac, ali bio je previše iskosa.
88'
Žuti karton dobio je Špiro Peričić.
89' Dobra situacija za Dugopolje, pucao je Ivanišević, ali od bloka odlazi pokraj gola.
90' Tri minute nadoknade.
90'+4' Kraj utakmice. Pokušali su gosti nakon kornera, ali odbio je Tešija.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!