SuperSport HNL, 9. kolo, 22.09.2023, 17:00 h, Opus Arena
Suci: Igor Pajač, Ivan Mihalj, Vedran Đurak; 4. sudac: Toni Dadić
Agon Elezi 14'
Varaždin
Susret počinje u 17:00 sati.
1' Kreće utakmica.
5' Visoki pritisak Osijeka gosti lako rješavaju.
14'
GOL! Osijek - Varaždin 0:1
Mrežu je zatresao Agon Elezi. Asistent je Marko Vukčević.
14' Iz prve prave prilike stiže gol! Postonjski je proigrao na desnoj strani Vukčevića, on odigrava u kazneni prostor za Elezija koji skreće loptu u suprotni kut. Prvi njegov gol ove sezone.
22' Dobar pokušaj Osijeka nakon kornera, pucao je Duarte iz okreta, ali lopta je otišla malo kraj stative.
24' Solidna akcija Varaždinaca koji su se brzo stvorili pred golom Osijeka. Drožđek za Pilja, Pilj za Mitrovskog koji se izborio za prostor na 14 metara i pucao u bliži kut, no lopta je otišla kraj stative.
33' Šansa za Osijek, ali prva obrana Zelenike danas. Pokušao je Caktaš, ali odbio je to vratar Varaždina.
35' Caktaš je zabio, ali lopta je izašla izvan igre prilikom asistencije.
36' Bukvić za Miereza, ali brani Zelenika i odbija u korner.
37' Postonjski puca izvana, brani Malenica! Na odbijancu je bio Elezi i zabio svoj drugi gol, ali dosuđeno je zaleđe. Čekamo provjeru.
38' Potvrđeno zaleđe.
42' Ubačaj Drambajeva, Mierez je najviši u skoku i puca glavom, no ponovno je Zelenika na pravom mjestu i odbija u korner.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+1' Caktaš iz slobodnog udarca, ali ide to malo iznad gola.
45'+2' Kraj prvog dijela.
46' Kreće nastavak.
47' Udarac Omerovića izvana, nije bilo loše, ali nedovoljno precizno.
51' Steže se obruč oko gola Varaždina.
53'
GOL! Osijek - Varaždin 1:1
Mrežu je zatresao Ramon Mierez.
54' I evo pogotka Osijeka, nakon 12. izvedenog kornera. U gužvi je lopta došla do Miereza koji iz blizine nije imao težak posao.
55'
Izmjena! Izlazi Agon Elezi, ulazi Mario Marina.
61'
Žuti karton dobio je Domagoj Bukvić.
62'
Izmjena! Izlazi Denis Garmaš, ulazi Petar Pušić.
66' Igra se kudikamo primirila od pogotka Osijeka.
72'
Izmjena! Izlazi Nail Omerović, ulazi Kristijan Lovrić.
72'
Izmjena! Izlazi Oleksandr Drambajev, ulazi Šime Gržan.
74'
Izmjena! Izlazi Domagoj Drožđek, ulazi Lovro Banovec.
74'
Izmjena! Izlazi Marko Vukčević, ulazi Luka Škaričić.
75'
Žuti karton dobio je Petar Pušić.
77'
Žuti karton dobio je Jovan Manev.
78' Sjajna obrana Malenice! Škaričić je odigrao za Postonjskog koji neometan puca s 12 metara, no vratar Osijeka brani njegov udarac.
81'
Izmjena! Izlazi Petar Brlek, ulazi Darko Nejašmić.
81'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Ivan Fiolić.
88' Udarac Fiolića izvana, ali ide to kraj gola.
88'
Izmjena! Izlazi Dimitri Mitrovski, ulazi Leonard Vuk.
89'
Izmjena! Izlazi Marin Pilj, ulazi David Mištrafović.
90' Četiri minute nadoknade.
90' Kroz cijelu utakmicu publika skandira: 'Uprava odlazi'
90'+5' Kraj susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!