90'+1'
Jerko Leko
Susret počinje u 16:00 sati.
1' Počeo je susret.
2' Prvi pokušaji na susretu, dva puta je pucao Juranović, ali Ilinčić je na mjestu.
14' Prva opasnost pred golom Dubrave, Pranjić je napravio dobar posao na lijevoj strani, povratnom loptom tražio svoje napadače, ali obrana je u zadnji trenutak reagirala.
18' Trese se greda! Juranović iz slobodnog udarca puca s 18 metara iskosa, lopta pogađa gredu!
21'
GOL! Dubrava - Jarun 0:1
Mrežu je zatresao Halid Alghoul.
21' Jarun vodi 1:0! Dubrava je dosad bila bliže vodstvu, ali sijevnula je kontra gostiju i realizacija Alghoula za 1:0!
31' Izravan pokušaj Juranovića iz kornera, malo je nedostajalo da Ilinčić mora po loptu u mrežu, jedva je izvukao ovaj pokušaj.
38' Slobodnjak za Jarun s nekih 22-23 metra, pronao je Pranjić, žabica je odskočila ispred vratara koji ipak brani taj pokušaj.
45' Posljednje minute pripadaju Jarunu koji je imao nekoliko kvalitetnih situacija, ali nije uspio poslati zadnje dodavanje s kojim bi došao do pogotka.
45'+2' Kraj prvog poluvremena, 0:1
46'
Izmjena! Izlazi Luka Kekez, ulazi Marko Ivanović.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
56'
Izmjena! Izlazi Lovro Dobrić, ulazi Robert Janjiš.
62' Velika prilika za Dubravu! Juranović je ubacio iz kornera, u skoku na drugoj vratnici bio je Kesse, pucao je glavom s pola metra i pogodio okvir gola!
66'
Izmjena! Izlazi Halid Alghoul, ulazi Marko Žuljević.
66'
Izmjena! Izlazi Josip Tadić, ulazi Borna Bilobrk.
67'
Žuti karton dobio je Fran Tomek.
70'
Izmjena! Izlazi Petar Petriško, ulazi Josip Ivan Zorica.
73' Krasna prilika za Juranovića, dobio je loptu na desetak metara nije loše pucao, ali odlično brani Ilinčić. Dubrava znatno bolja u drugom dijelu.
78'
Izmjena! Izlazi Nikola Jakovljević, ulazi Ivan Dominić.
87'
Izmjena! Izlazi Fabijan Krivak, ulazi Mario Babić.
87'
Izmjena! Izlazi Karlo Abramović, ulazi Carlo Mateković.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Jakov Pranjić, ulazi Niko Radujković.
90'+6' Kraj susreta, Dubrava - Jarun 0:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!