(do 46')
Sergej Jakirović
Susret počinje u 15:30 sati.
1' Počeo je susret.
5' Krenuo je Dinamo s dvije dobre situacije za Kaneka i Marina, ali oba puta reagirala je obrana domaćina.
13' Dinamo potpuno dominira, imao je nekoliko ulzaka u 16 metara, ali izuzev jednog udarca Kaneka, nije uspio konkretno zaprijetiti.
19' Evo pokušaja Ponikva, Sosa je kratko odbio loptu ispred napadača domaćina, lopta dolazi do Berića koji je opalio snažno iz voleja, ali Zagorac sjajno reagira i odbija u korner.
22' Probao je sada izvana i Đopar, ohrabrili su se domaćini, ali i to Zagorac brani.
30' I dalje Dinamo vrlo neučinkovit prema naprijed i Jakirović nikako ne može biti zadovoljan.
36' Još jedan pokušaj Ponikva, Jadek pokraj gola.
38'
GOL! Ponikve - Dinamo 0:1
Mrežu je zatresao Sandro Kulenović. Asistent je Petar Sučić.
38' Dinamo dolazi do vodstva pogotkom Kulenovića, Kaneko je dobio loptu u 16 metara, prebacio je do Sučića koji odmah daje za Kulenovića, a on s desetak metara zabija za vodstvo.
41' Kaneko je prošao desnom stranom i dao idealnu loptu za Marina, ali on puca neprecizno.
43' Lijep pokušaj Marina, iz voleja s ruba 16 metara, lopta je okrznula gredu.
45'
Žuti karton dobio je Matej Vragolović.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela 0:1.
46'
Izmjena! Izlazi Gabriel Rukavina, ulazi Luka Vrbančić.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Bruno Bermanec, ulazi Bruno Petričić.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Bukovac, ulazi Mirel Benko.
46'
Izmjena! Izlazi Mario Fajdiga, ulazi Luka Gajski.
48'
GOL! Ponikve - Dinamo 0:2
Mrežu je zatresao Takuro Kaneko. Asistent je Luka Vrbančić.
48' Povećava Dimnamo prednost odmah na početku drugog dijela, Vrbančić je u debiju prošao lijevom stranom i ubacio u sredinu gdje lopta dolazi do Kaneka, a on lakoćom poput Kulenovića dolazi do prvijenca.
58'
GOL! Ponikve - Dinamo 0:3
Mrežu je zatresao Antonio Marin. Asistent je Sandro Kulenović.
58' Kaneko je spustio loptu u kazneni prostor za Kulenovića koji u petercu pogađa Marina, a on rutinski zabija za 3:0.
61'
Izmjena! Izlazi Petar Sučić, ulazi Vito Čaić.
61'
Izmjena! Izlazi Tibor Halilović, ulazi Arijan Ademi.
61'
Izmjena! Izlazi Takuro Kaneko, ulazi Fran Pavlek.
64'
Izmjena! Izlazi Vlado Berić, ulazi Moreno Koletić.
66'
GOL! Ponikve - Dinamo 1:3
Mrežu je zatresao Leon Jadek.
66' Smanjuju Ponikve! Ubačena lopta iz prekida u 16 metara, loša reakcija i obrane i Zagorca, u skoku je bio Jadek koji pogašđa mrežu za 1:3.
69'
Žuti karton dobio je Luka Atlija.
75'
Izmjena! Izlazi Franko Čordaš, ulazi Jakov Jakoplić.
79'
Izmjena! Izlazi Antonio Marin, ulazi Bogdan Mihajličenko.
88'
GOL! Ponikve - Dinamo 1:4
Mrežu je zatresao Luka Vrbančić. Asistent je Arijan Ademi.
88' Debi iz snova za Luku Vrbančića, nakon dodavanja Ademija, iskosa je pogodio suprotni kut domaćeg gola. Prvi nastup, u svom kvartu, protiv svog bivšeg kluba i odmah pogodak.
90' Kraj bez nadoknade, Dinamo odnosi pobjedu 4:1.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!