Cluj krenuo pobjedom u kupu, Muhar pomogao pogotkom

Branimir Korać • četvrtak, 28.09.2023.

Rumunji odrađuju utakmice prvog kola kupa, a CFR Cluj upisao je pobjedu protiv drugoligaša Alexandrije s 3:1, uz pogodak hrvatskog internacionalca Karla Muhara...

U Rumunjskoj se u ovoj fazi kupa igra u skupinama, a CFR Cluj svoj prvi nastup u skupini okončao je pobjedom protiv drugoligaša Alexandrije 3:1.

Igraj na utakmice Rumunjskog kupa na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Već u trećoj minuti Razvan Fica doveo je Cluj u vodstvo da bi u 35. minuti Stancu iz kaznenog udarca izjednačio. Ipak, u završnici prvog dijela Karlo Muhar poslao je loptu u mrežu i vratio prednost na stranu Cluja.

U drugom dijelu Mario Camora dodao je još jedan pogodak za konačnih 3:1.

Muhar i Anton Krešić odigrali su cijelu utakmicu za Cluj.

Inače, igra se u četiri skupine s po šest momčadi, a dvije najbolje iz skupine prolaze u četvrtfinale. Cluju će glavni konkurenti biti Universitatea Cluj, Rapid Bukurešt i Botosani.