87'

Mario Rac
Susret počinje u 15:30 sati.
1' Kreće utakmica.
1' Odmah sjajna šansa za domaće, Dominik Dogan je iskoristio grešku, uzeo loptu i sjurio se prema golu Sesveta, ali nije najbolje reagirao.
13' Tomić gura loptu u dubinu, dobar pokušaj ubačaja, ali obrana Zrinskog otklanja opasnost.
17' Udarac domaćina izvana, probao je Miran Horvat. Nije bilo loše, ali Žiger hvata uz minimalne poteškoće.
23' Oštro ubacivanje Unušića kroz peterac, ali nitko od njegovih suigrača nije bio na lopti.
32'
GOL! Zrinski - Sesvete 1:0
Mrežu je zatresao Tin Kuprešak. Asistent je Bruno Unušić.
32'

Domaćin dolazi do vodstva! Unušić je odigrao povratnu loptu za Kuprešaka koji udarcem isprve s 12 metara pogađa u bliži kut.

39' Pokušaj Unušića izvana, ali nedovoljno precizno.
45'+1' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Marko Ivan Gašparac, ulazi Vanja Šare.
46' Kreće nastavak.
47' Svijeća u kazneni prostor Sesveta, stigla je lopta do Dogana koji je jako slabo pucao sa sedam metara.
51' Ubacivanje Pekarića, odbija Žiger. Nakon toga je pucao glavom Korov, ali lako hvata vratar Sesveta.
52'
GOL! Zrinski - Sesvete 1:1
Mrežu je zatresao Mirko Sušak.
52'

Gotovo iz ničega Sesvete su poravnale! Lopta s desne strane išla je na Guju kojeg je srušio jedan igrač Zrinskog, no prošla je do Sušaka koji sjajno pogađa sa 17 metara.

57'
Izmjena! Izlazi Tin Kuprešak, ulazi Domagoj Topić.
57'
Izmjena! Izlazi Petar Korov, ulazi Domagoj Jelavić.
62'
Žuti karton dobio je Mario Tadić.
65'
Izmjena! Izlazi Amar Pekarić, ulazi Ivan Jajalo.
67'
Izmjena! Izlazi Mateo Topić, ulazi Ante Matić.
73'
GOL! Zrinski - Sesvete 1:2
Mrežu je zatresao Mirko Sušak. Asistent je Vanja Šare.
73'

Preokret Sesveta! Oštru loptu s desne strane poslao je Vanja Šare, domaći vratar je "promašio", a Sušak skrenuo lako u mrežu!

80'
Izmjena! Izlazi Luka Ćubel, ulazi Ajdin Mujagić.
80'
Izmjena! Izlazi Miran Horvat, ulazi Tomislav Glavan.
82'
Izmjena! Izlazi Tomislav Duvnjak, ulazi Dominik Braun.
82' Šansa za domaću momčad, ali udarac s 15 metara nije bio najprecizniji, otišao je preko gola.
84'
GOL! Zrinski - Sesvete 2:2
Mrežu je zatresao Dominik Dogan. Asistent je Domagoj Jelavić.
84'

Izjednačenje Zrinskog! Jelavić je odigrao povratnu loptu za Dogana koji s 14 metara neobranjivo pogađa suprotni kut.

87'
Izmjena! Izlazi Marko Guja, ulazi Fran Čuljak.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!