Rukometašice Bjelovara zakoračile u treće kolo Europskog kupa visokom pobjedom u prvom susretu

Mihaela Bradovski • subota, 30.09.2023.

Bjelovar je europski put započeo susretom protiv luksemburškog Dudelangea i u prvoj utakmici drugog kola upisao je vrlo uvjerljivu pobjedu 34:17...

Rukometašive Bjelovara potvrdile su ulogu favorita i već u prvom susretu praktički su riješile pitanje prolaza u treće kolo. U gostima u Luksemburgu u statusu domaćina slavile su 34:17.

Igraj na rukometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Ostao je još uzvrat, ali razlika u kvaliteti je stvarno velika i Bjelovarke ne mogu izgubiti s tolikom razlikom da bi ispale.

Već nakon prvog poluvremena bilo je jasno koliko je Bjelovar bolji, imao je na odmoru vodstvo 20:8 i u nastavku susreta još je dodatno povećao prednost.

Predvodile su ga Karmela Pokopac sa 16 obrana te s po osam golova Lea Vukojević i Ana Maria Gavrić.

U domaćem sastavu Kim Wirtz bila je najefikasnija s pet postignutih pogodaka.

Uzvrat je na rasporedu već u subotu od 18 sati.