78'

Andrej Kerić
Susret počinje u 14:50 sati.
1' Počeo je susret.
7' Bolji ulazak u utakmicu domaćina, ali još uvijek nema promjene rezultata iako je Gajzler poslao loptu u mrežu, no bio je u velikom zaleđu.
12' Dobra prilika za Orijent, prvo je Gajtler probao iz gužve, lopta se odbija od bloka, dolazi do Putnika koji s ruba kaznenog prostora puca preko gola.
22' Vrlo dobra akcija Cibalije, ali nema pogotka. Bajić i Miljanić odradili su dupli pas, Bajić došao sam pred vratara, ali prebacio je i njega i gol.
26'
Žuti karton dobio je David Bosak.
32'
GOL! Orijent 1919 - Cibalia 0:1
Mrežu je zatresao Antonio Blažanović.
32' Cibalia vodi 1:0! Odlična lopta Bosaka za Blažanovića koji dolazi pred vratara i zabija za vodstvo gostiju!
40' Dosta sreće za Orijent, nakon ubačaja iz kornera obrana nije dobro reagirala, lopta je došla do Blažanovića koji puca iz blizine pokraj gola.
41' Odličan udarac Mulca, lopta je išla poluvisoko u kut, ali fantastično je obranio Kovačević.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela, 0:1.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
50' Prva prilika u drugom dijelu, sa 17 metara dobro je pucao Blažanović, ali brani Mohorović.
51'
Žuti karton dobio je Mate Zvonimir Lasić.
60'
Izmjena! Izlazi Dominik Simčić, ulazi Baboucarr Faal.
63'
Žuti karton dobio je Karlo Išasegi.
65'
Izmjena! Izlazi Antonio Blažanović, ulazi Marin Belančić.
67'
GOL! Orijent 1919 - Cibalia 0:2
Mrežu je zatresao Karlo Išasegi.
67' Odličan posao odradili su gosti, nova kontra, Marković daje loptu za Išasegija koji zabija za 2:0!
75'
Izmjena! Izlazi Mateo Monjac, ulazi Matej Mršić.
75'
Izmjena! Izlazi Andro Švrljuga, ulazi Tino Agić.
75'
Izmjena! Izlazi Marko Putnik, ulazi Karlo Valjan.
76'
GOL! Orijent 1919 - Cibalia 0:3
Mrežu je zatresao David Bosak.
76' 3:0 za Vinkovčane! Bosak je pucao s 18 metara, lopta se dodatno odbila od domaćeg braniča, otišla izvan dosega vratara i završila u mreži.
78'
Izmjena! Izlazi David Bosak, ulazi Martin Vrdoljak.
81'
Izmjena! Izlazi Nino Mohorovičić, ulazi Franjo Lazar.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, Cibalia odnosi visoku pobjedu!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!