SuperSport HNL, 10. kolo, 01.10.2023, 15:15 h, Stadion u Kranjčevićevoj
Suci: Dario Bel, Dino Knez, Ivan Janić; 4. sudac: Antonio Škobić; VAR: Patrik Kolarić, Ivan Starčević
Susret počinje u 15:15 sati.
1' Kreće utakmica u Kranjčevićevoj.
2' Sjajna šansa za domaće, nakon ubačaja na sedam metara glavom je pucao Pasariček, ali još bolje brani Labrović!
12'
GOL! Rudeš - Rijeka 0:1
Mrežu je zatresao Niko Janković. Asistent je Momo Yansane.
12' Velika pogreška domaće obrane, Karlo Kralj promašio je loptu nakon povratnog dodavanja stopera, a nakon toga uspješno je poentirao Niko Janković kojem je loptu ostavio Momo Yansane.
14'
Žuti karton dobio je Aleksa Latković.
19' Povratna Yansanea za Hodžu, no Kralj lako hvata.
29' Pešić je došao do lopte na 11 metara, ali nije uspio uputiti udarac. Očistio je Hodža.
34'
Žuti karton dobio je Ivan Smolčić.
36'
Žuti karton dobio je Ivan Pešić.
42' Tražili su gosti drugi žuti za Laktovića nakon još jednog njegovog prekršaja, no Bel se nije oglasio.
45' Još jedna minuta nadoknade.
45'+2' Ozljeda Petkovića produžila je malo sudačku nadoknadu.
45'+2' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Aleksa Latković, ulazi Rijad Mašala.
46' Kreće nastavak susreta.
48' Pokušaj Pjace iz voleja. Nije bilo loše, ali dobro je Kralj bio postavljen.
54' Janković je pronašao prostor za udarac, ali bilo je to neprecizno s 18 metara.
55' Dobar pokušaj Fruka sa 17 metara, no otišao je kraj stative.
59' Srbljinović je pucao izvana, ali nije to bilo opasno po gol Labrovića.
63' Oštra lopta Jankovića kroz peterac, ali nitko na njoj nije bio.
64' Fruk iz kornera na prvu vratnicu. Bilo je opasno po gol Rudeša. Isti igrač je nakon toga opalio i s 20 metara, ali obranio je Kralj.
66'
Izmjena! Izlazi Momo Yansane, ulazi Franjo Ivanović.
66'
Izmjena! Izlazi Marko Pjaca, ulazi Marco Pašalić.
66'
Izmjena! Izlazi Vinko Petković, ulazi Dominik Rešetar.
67'
Izmjena! Izlazi Ivan Pešić, ulazi Fran Topić.
69' Špeljak je opalio izvana, ali pogodio je samo vanjski dio mreže.
70' Pašalić odigrava za Ivanovića koji je bio u dobroj poziciji malo unutar kaznenog prostora, međutim, pucao je preko gola.
71' Jako lijep pokušaj Rešetara, ali Labrović je odbio u korner.
72'
Izmjena! Izlazi Mateo Pavlović, ulazi Miguel Campos.
75' Srbljinović opet izvana, ali samo za statistiku udaraca u okvir. Labrović je lako uhvatio.
76' Evo drugog gola Rijeke i moguće rješenje pitanja pobjednika. Ivanović se izborio za prostor i pucao iskosa s 15 metara te pogodio suprotni kut. Provjeravat će se moguće zaleđe.
78'
Izmjena! Izlazi Veldin Hodža, ulazi Emmanuel Banda.
78'
Izmjena! Izlazi Toni Fruk, ulazi Stjepan Radeljić.
78'
Izmjena! Izlazi Karlo Špeljak, ulazi Robin Simović.
79' Ipak ništa od gola, zaleđe!
79'
GOL! Rudeš - Rijeka 0:2
Mrežu je zatresao Franjo Ivanović.
79' Ivanović se sada ipak upisao u strijelce, gotovo pa iz iste pozicije. Iskoristio je grešku obrane Rudeša i poentirao za 2:0.
81'
Žuti karton dobio je Bruno Goda.
88'
Izmjena! Izlazi Lindon Selahi, ulazi Silvio Ilinković.
90'
GOL! Rudeš - Rijeka 1:2
Mrežu je zatresao Fran Topić. Asistent je Ivan Tomečak.
90' Rudeš je smanjio! Ubacio je Tomečak iz kornera, a Topić glavom skrenuo u gol.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+3' Rudeš napada u završnici.
90'+4' Ivanović puca izvana, ali ide to kraj gola.
90'+5' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!