[VIDEO] Odličan nastup Ivana Vraneša u pobjedi Juventusa u produžetku

Mihaela Bradovski • utorak, 03.10.2023.

U litavskom prvenstvu vrlo neizvjesnu utakmicu odigrali su Juventus i Neptunas, a Juventus je slavio nakon produćetka sa 112:102...

Vrlo zanimljivu utakmicu u litavskom prvenstvu odigrali su Juventus i Neptunas, a Juventus je iz njega izašao kao pobjednik sa 112:102 nakon produžetka.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Cijelim tijekom susreta vodila se ravnopravna borba, nije bilo značajnijih odvajanja iako je domaćin većim dijelom susreta bio u vodstvu.

U drugom poluvremenu Neptunas je potpuno uhvatio priključak i momčadi su se izmjenjivale u vodstvu, no nakon 40 minuta nije bilo pobjednika.

Završilo je 95:95 i odluka o pobjedniku donesena je u produžetku. Tamo je domaćin bio raspoloženiji, pogađao je i izvana i iznutra te na kraju zaslužio pobjedu.

Predvodili su ga Brae Ivey s 26 poena, pet skokova i šest asistencija te Ivan Vraneš s 25 poena i sedam skokova.

Kod poraženih Martynas Pacevičius ubacio je 23 poena i 12 skokova, a Mindaugas Girdziunas dodao je 21 poen.