Dobra utakmica Škifića u porazu Repešinih Pardubica

Petar Jenjić • srijeda, 04.10.2023.

Jure Škifić odigrao je dobru utakmicu u tijesnom porazu Pardubica od Jamtlanda. Lovre Bašić poražen je s Nevežisom od turske Manise...

Litavski Nevežis upisao je drugi poraz u drugoj utakmici kvalifikacija za Fibin Europa kup. U utakmici na velik broj poena, turska Manisa stigla je do pobjede rezultatom 98:88.

Igraj košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Za poraženu ekipu Lovre Bašić je ubacio četiri poena (0/2 za tricu, slobodna bacanja 4/5) te dodao dva skoka i osam asistencija za 16 i pol minuta na terenu.

Drugi poraz upisale su i češke Pardubice koje vodi Dino Repeša. Tijesno ih je porazio švedski Jamtland sa 77:76, a junak pobjede bio je Pierre Hampton koji je poentirao sekundu prije kraja.

Antonio Holder s 24 poena, pet skokova i šest asistencija predvodio je pobjedničku ekipu, dok je za domaće 21 poen ubacio Joseph Brunk, čemu je dodao deset skokova.

Jure Škifić dodao je 14 koševa (3/7 za dva, 2/3 za tricu, slobodna bacanja 2/2), jedan skok i tri asistencije za poraženu momčad za 28 i pol minuta na terenu.