Konferencijska liga, skupina C, 2. kolo, 05.10.2023, 18:45 h, Priština, Stadiumi Fadil Vokrri
Bleart Tolaj
65'
7
Walid Hamidi
65'
8
Vesel Limaj
70'
4
Gentrit Halili
87'
Susret počinje u 18:45 sati.
 Nakon uvjerljive pobjede na startu protiv Astane, Dinamo u drugom kolu Konferencijske lige gostuje kod Ballkanija. Modri su oslabljeni, bez nekolicine važnih aduta, ali svejedno traže tri boda.
1' Počeo je susret, sretno Dinamo!
3'
Žuti karton dobio je Almir Kryeziu.
3' Napadač Ballkanija ušao je u 16 metara i osjetio Moharramija kraj sebe, odmah je pao i zaradio žuti za simuliranje.
10' Dosta miran početak u Prištini, tek tu i tamo koji sporadični pokušaj, domaćin nešto zatvoreniji i pokušava brzim otvaranjima doći do prilike.
12' Dobro ubačena lopta u sredinu za Kulenovića koji nije pogodio loptu, Kulenović je pogodio domaćeg igrača u nogu i ostao na travnjaku.
16'
Žuti karton dobio je Edvin Kuc.
17' Prvi pokušaj na susretu, Berisha se oslobodio za prostor na rubu kaznenog prostora, nisko prema kutu, ali Nevistić je spreman za to.
19' Vidović je ušao u 16 metara i probao iskosa, ali lopta od bloka ide u korner.
21' Nakon ubačaja Moharramija odbijena je lopta visoko u zrak, do nje dolazi Menalo, probava glavom, ali preslabo za domaćeg vratara.
30' Trajao je pritisak Dinama, nekoliko ubačaja nisu završila na mjestu na kojem su modri željeli.
32' Bulat je opalio iz daljine, nije to izgledalo loše, ali lopta je otišla pokraj gola.
35' Otvorio se prostor za Kuca koji je opalio s 22-23 metra, ali niti on nije pucao u okvir gola, lopta ide metar, metar i pol pokraj vratnice.
41' Dobra i brza akcija Dinama, lopta je došla na desnoj strani do Moharramija koji ubacuje na peterac, ali domaćini izbacuju u korner.
44'
GOL! Ballkani - Dinamo 1:0
Mrežu je zatresao Almir Kryeziu.
44' Ballkani vodi 1:0. Jednostavna akcija, prebačena lopta za Kryeziua koji bježi Moharramiju, u sredini je zaspao Mihajličenko i nije bilo zaleđa te domaćin vodi 1:0.
45' Dvije minute nadoknade.
45'+2' Kraj prvog dijela, Dinamo nije ništa pokazao u Prištini.
46'
Izmjena! Izlazi Luka Menalo, ulazi Mahir Emreli.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
52' Dinamo je agresivnije ušao u drugo poluvrijeme, uspio je pritisnuti domaćina, ali bez konkretnog pokušaja, kasnije je pucao s više od 25 metara Mišić, ali pokraj gola.
56' Puno sreće za domaćina, Vidović je ubacio u peterac, tamo je bio Jashanica koji izbacuje u korner, a lopta prolazi nekoliko centimetara pokraj vratnice.
65'
Izmjena! Izlazi Marsel Ismajlgeci, ulazi Bleart Tolaj.
65'
Izmjena! Izlazi Albin Berisha, ulazi Walid Hamidi.
65'
Izmjena! Izlazi Marko Bulat, ulazi Petar Sučić.
65'
Izmjena! Izlazi Gabriel Vidović, ulazi Tibor Halilović.
67' Dobar ubačaj Moharramija prema Baturini, ali on glavom nije uspio zahvatiti loptu.
70'
Izmjena! Izlazi Almir Kryeziu, ulazi Vesel Limaj.
76' Barem nešto za zabilježiti, Kulenović je u 16 metara ostavio loptu za Halilovića koji puca iskosa, ali lopta se odbija od bloka i vratar Ballkanija lako hvata.
79'
Izmjena! Izlazi Bogdan Mihajličenko, ulazi Antonio Marin.
80'
Žuti karton dobio je Mahir Emreli.
82'
Žuti karton dobio je Enea Kolici.
84'
GOL! Ballkani - Dinamo 2:0
Mrežu je zatresao Walid Hamidi.
84' Šutalo je izgubio duel s Hamidijem na lijevoj strani napada Ballkanija, napadač domaćina uzeo je loptu, sjurio se prema golu i zabio za 2:0!
87'
Izmjena! Izlazi Nazmi Gripshi, ulazi Gentrit Halili.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4' Kraj, Ballkani zasluženo slavi.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!