Al Ahli slavio u derbiju protiv Al Itttihada

Krešimir Milić • petak, 06.10.2023.

Nakon devet kola izjednačeni su na prvenstvenoj ljestvici Al Ittihad i Al Ahli. Kessie je bio junak gostiju u 9. kolu…

Derbi 9. kola u saudijskoj Premier ligi odigrali su Al Ittihad i Al Ahli, dvije momčadi koje su ovog ljeta kadar popunile nekima od zvjezdanih nogometnih imena.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U derbiju na stadionu Al Ittihada slavili su gosti s minimalnih 1:0, a strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Franck Kessie u 31. minuti.

Zatresao je mrežu i Al Ittihad u 71. minuti, ali gol Karima Benzeme je poništio VAR.

Nakon ove pobjede Al Ahli se bodovno izjednačio s Al Ittihadom. Na 19 su bodova koliko ima i trenutno trećeplasirani Al Nassr.