Supersport Prva NL, 9. kolo, 07.10.2023, 13:50 h, Stadion Ivan Laljak-Ivić, Zaprešić
Marko Domančić
46'
10
Marko Žuljević
46'
26
Carlo Mateković
63'
27
Borna Bilobrk
63'
4
Luka Dajčer
79'
Jakov Biljan
46'
27
Valentin Jara
59'
14
Ivan Aleksić
59'
19
Marlon Roos Trujillo
73'
24
Franco Capitani Minguez
78'
Miroslav Bojko
Susret počinje u 13:50 sati.
1' Krenula je utakmica.
5' Udarac Radoševića izvana. Nije bilo loše, ali nije bilo ni toliko opasno.
8'
GOL! Jarun - Vukovar '91 0:1
Mrežu je zatresao Robin de Jesus Gonzalez Ruiz.
8'

Dobra akcija Vukovaraca, Knöll odigrava povratnu loptu koja se odbija od jednog domaćeg igrača do Robina Gonzalesa, a igrač gostiju s devet metara šalje loptu u gol!

9' Prvi pokušaj Jaruna, pucao je Tadić nakon ubačaja Alghoula, ali ide to malo iznad grede.
16' Snažan udarac Pranjića izvana, Sajko brani uz manje poteškoće.
18' Oštar ubačaj Jaruna, Sajko ponovno brani. Na odbijancu je bio Bošković, no njegov udarac ide kraj gola.
21' Još jedna dobra kombinacija domaćih, ali bez konkretne opasnosti po gol Vukovara.
22' Velika šansa za Vukovar, Pelko se sam sjurio prema golu Jaruna, ali Ilinčić je odlično obranio!!
25'
GOL! Jarun - Vukovar '91 0:2
Mrežu je zatresao Vanja Pelko. Asistent je Paul Tabinas Bismarck.
25'

Krasna kombinacija Vukovara za 0:2! Gonzales je ubacio na Bismarcka koji glavom prebacuje za Pelka, a on na isti način skreće loptu u gol.

33' Dobar pokušaj Tadića iz voleja, ali ponovno to nije išlo u okvir gola.
37'
Žuti karton dobio je Karlo Abramović.
42' Dobar pokušaj Bismarcka s ruba 16 metara, no otišlo je malo kraj gola.
44' Rugašević puca izvana, no to ide kraj gola.
45' Minuta nadoknade.
45'+2' Kraj prvog poluvremena.
46' Krenuo je nastavak.
46'
Izmjena! Izlazi Karlo Abramović, ulazi Marko Domančić.
46'
Izmjena! Izlazi Blaž Bošković, ulazi Marko Žuljević.
46'
Izmjena! Izlazi Vanja Pelko, ulazi Jakov Biljan.
54'
Žuti karton dobio je Dario Rugašević.
55'
GOL! Jarun - Vukovar '91 0:3
Mrežu je zatresao Zinedin Mustedanagić.
55'

Jarun je ostavio puno prostora. Knöll se sjurio prema naprijed i pucao s 15 metara. Obranio je Ilinčić, ali odbijanac u mrežu posprema Mustedanagić.

59'
Izmjena! Izlazi Paul Tabinas Bismarck, ulazi Valentin Jara.
59'
Izmjena! Izlazi Dario Rugašević, ulazi Ivan Aleksić.
63'
Izmjena! Izlazi Josip Tadić, ulazi Carlo Mateković.
63'
Izmjena! Izlazi Mihael Stipić, ulazi Borna Bilobrk.
73'
Žuti karton dobio je Halid Alghoul.
73'
Izmjena! Izlazi Ivan Radošević, ulazi Marlon Roos Trujillo.
76'
Žuti karton dobio je Marlon Roos Trujillo.
78'
Izmjena! Izlazi Zinedin Mustedanagić, ulazi Franco Capitani Minguez.
79'
Izmjena! Izlazi Halid Alghoul, ulazi Luka Dajčer.
85' Ubačaj iz kornera, Dajčer je pucao glavom, ali otišlo je malo iznad gola.
85'
Žuti karton dobio je Tin Sajko.
86' Šansa Jaruna, Žilinski je napravio najveći dio posla, ali Domančić je pucao kraj gola sa sedam metara.
90' Igrat će se još tri minute sudačke nadoknade.
90'+2' Udarac Žuljevića, lijepa prilika iskosa s ruba 16 metara, no ponovno iznad grede.
90'+4' Kraj utakmice.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!