SuperSport HNL, 11. kolo, 07.10.2023, 16:00 h, Opus Arena
Suci: Ante Terzić, Goran Perica, Nikola Kečkiš, 4. sudac: Dario Kulušić; VAR: Marin Vidulin, Luka Pajić
Susret počinje u 16:00 sati.
1' Krenula je utakmica.
3'
Žuti karton dobio je Domagoj Bukvić.
6' Prva opasnost pred golom Rudeša, glavom je pucao Mierez, ali udarac ide malo kraj gola.
9' Brlek je sam ostao na voleju na deset metara od gola, ali nije je uspio zahvatiti.
10' Udarac Bukvića s ruba 16 metara, no Marković brani.
14' Latković je dobro prošao i odigrao za Špeljaka, ali udarac od bloka lako hvata Malenica.
24' Sjajna šansa Osijeka!! Dobra kombinacija domaće momčadi, ubačaj Pušića stiže do Gržana na pet metara, ali Marković se ponovno iskazao u svom debiju u SuperSport HNL-u!
37'
Žuti karton dobio je Tomislav Srbljinović.
43' Nova obrana Markovića nakon drugog vremena, obranio je udarac iskosa Pušića. Sudac je pokazao na gol-aut, potpuno pogrešna odluka.
45' Jedna minuta nadoknade.
45'+1'
GOL! Osijek - Rudeš 1:0
Mrežu je zatresao Ramon Mierez. Asistent je Petar Pušić.
45'+1'

Evo vodstva Osijeka! Pušić je ubacio s lijeve strane, a Mierez glavom skrenuo loptu u mrežu.

45'+2' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Robin Simović, ulazi Ivan Pešić.
46'
Izmjena! Izlazi Dominik Pavlek, ulazi Aboubacar Camara.
46' Kreće nastavak.
49' Povratna lopta Omerovića za Caktaša na 11 metara, ali njegov udarac odlazi kraj gola.
55'
Izmjena! Izlazi Vinko Petković, ulazi Fran Topić.
55'
Izmjena! Izlazi Luka Pasariček, ulazi Miguel Campos.
58' Omerović je skoro zabio lijep autogol.
63'
Izmjena! Izlazi Mijo Caktaš, ulazi Ivan Fiolić.
64' Mierez puca izvana, ali ide to preko gola.
71'
Izmjena! Izlazi Petar Pušić, ulazi Vedran Jugović.
74'
Izmjena! Izlazi Tomislav Srbljinović, ulazi Krešimir Kovačević.
79'
Žuti karton dobio je Fran Topić.
80'
GOL! Osijek - Rudeš 2:0
Mrežu je zatresao Ivan Fiolić.
81'

Jugović je prekrasno odigrao petom za Fiolića čiji prvi udarac brani Marković. Ipak, Fiolić se našao i na odbijancu te ga pospremio pod gredu!

87' Gržan je pucao izvana, ali Marković je obranio.
90'
Izmjena! Izlazi Nail Omerović, ulazi Marin Prekodravac.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+1'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Ante Barišić.
90'+4' Nervoza kod igrača Rudeša, prvenstveno Kovačevića.
90'+4'
Žuti karton dobio je Krešimir Kovačević.
90'+5'
GOL! Osijek - Rudeš 3:0
Mrežu je zatresao Darko Nejašmić. Asistent je Slavko Bralić.
90'+5'

Bralić je glavom prebacio loptu za Nejašmića koji iz blizine glavom skreće u gol.

90'+6' Kraj susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!