Mance golovima odveo Zalaegerszeg do gostujuće pobjede

Mihaela Bradovski • subota, 07.10.2023.

U devetom kolu mađarskog prvenstva Zalaegerszeg je stigao do gostujuće pobjede kod Mezokovesda, a sve zahvaljujući hrvatskom napadaču Antoniju Manceu...

Zalaegerszeg je imao jako loš ulazak u sezonu te je tek u posljednja tri kola počeo prikazivati bolje igre i skupljati bodove.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na gostovanju kod Mezokovesda u devetom kolu Zalaegerszeg je slavio s 2:1 i tako došao do učinka od osam bodova i dvojcu s dna pobjegao na četiri boda razlike.

Dvostruki strijelac za ZTE bio je Antonio Mance, a još jedan igrač iz Osijeka, Stefanos Evangelou bio je strijelac autogola.

Kod Mezokovesda Andrej Lukić je odigrao cijelu utakmicu, a Marko Brtan ušao je u 26. minuti. Kod gostiju Mance je odigrao cijelu utakmicu, a Josip Špoljarić igrao je do 55. minute.

Hrvati su zabijali i u Rusiji gdje je Ural ugostio moskovski Lokomotiv, a Silvije Begić bio je strijelac prvog pogotka domaćina i to na asistenciju Danijela Miškića.

Miškić je odradio prvo poluvrijeme, a Begić cijelu utakmicu.