Ostali sportovi

Članovi Marjana jaki i u formama: Klara Bilić i Duje Šut osvojili broncu na jakom turniru

Sportnet, Krešimir Milić • ponedjeljak, 09.10.2023.

U konkurenciji među 430 natjecatelja iz 31 države s četiri kontinenta par iz taekwondo kluba Marjan osvojio je medalju. Ujedno su i postali reprezentativci Hrvatske te izborili mjesto na europskom prvenstvu…

Da je Marjan jak i u formama, a ne samo u borbama potvrdio je iznimno jaki međunarodni turnir u Zagrebu.

Na Croatia openu u formama nastupilo je 430 natjecatelja iz 31 države s čak četiri kontinenta.

U takvoj konkurenciji do brončane medalje stigao je par taekwondo kluba Marjan u sastavu Klara Bilić i Duje Šut.

Ujedno su Klara i Duje postali reprezentativci Hrvatske i izborili su svoje mjesto na europskom prvenstvu koje se u studenom održava u Austriji tako da Marjan ima reprezentativce i u borbama i formama.