Mehdi Ouamri
81'

Goran Granić
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Krenula je utakmica.
4'
GOL! Dubrava - Solin 0:1
Mrežu je zatresao Roko Brajković. Asistent je Marin Karabatić.
4'

I odmah na početku Solin stiže do vodstva. Prekrasna akcija u kojoj je asistent Marin Karabatić, a lako iz blizine poentirao Roko Brajković.

7' Slalom Petriška prema naprijed, ali prilikom udaraca s 15 metara lopta je završila u bloku.
10' Sjajan udarac Tomeka malo van 16 metara, ali još bolje brani Buljan!
16' Penal za Dubravu!
16'
Žuti karton dobio je Luka Dumančić.
17'
GOL! 1:1! Najstrožu kaznu realizirao je Marko Ivanović.
17'

Dumančić je u kaznenom prostoru srušio Juranovića, a sudac bez oklijevanja pokazao na najstrožu kaznu.

Odgovornost je preuzeo Ivanović koji je poslao Buljana u jednu, a loptu u drugu stranu.

28'
Žuti karton dobio je Clement Ferdinand Chigozie Ikenna.
33'
Žuti karton dobio je Marko Ivanović.
37' Dobra lopta u prostor Solina, ali Šarkanj je pravovremeno izašao i otklonio opasnost
42' Nakon izjednačenja Dubrave, nismo vidjeli konkretnijih pokušaja prema golovima obje ekipe.
45'+2' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Šimun Hrgović, ulazi Josip Vučković.
46'
Izmjena! Izlazi Mate Pavlović, ulazi Patrick Junior Osei Kesse.
46' Kreće nastavak.
46' Odmah dobra situacija za Solin, Lovrencsics je pokušao, ali obranio je domaći vratar i odbio u korner.
49'
Drugi žuti i isključujući crveni karton dobio je Clement Ferdinand Chigozie Ikenna.
49' Start Ikenne na Kapitanovića, sudac je izvadio drugi žuti karton za Dubravinog internacionalca.
51'
Izmjena! Izlazi Marko Ivanović, ulazi Fran Matas.
64'
Izmjena! Izlazi Petar Petriško, ulazi Josip Ivan Zorica.
66' Odličan ubačaj Vučkovića, na loptu je naletio Brajković, no zatresao je stativu!
67' Udarac Luke Dumančić sa sedam metara iskosa odlazi malo kraj stative.
67' Nova šansa za Brajkovića, ali brani Šarkanj!
68'
Žuti karton dobio je Josip Ivan Zorica.
68' Lovrencics je dočekao loptu na pet metara, ali pogađa vanjski dio mreže.
71'
Žuti karton dobio je Mateo Tomić.
73'
Izmjena! Izlazi Dragan Juranović, ulazi Branimir Ćavar.
73'
Izmjena! Izlazi Nikola Jakovljević, ulazi Ivan Dominić.
75' Ćavar je pucao izvana, ali uz manje poteškoće hvata Buljan.
81'
Izmjena! Izlazi Roko Brajković, ulazi Mehdi Ouamri.
88' Ćubelić se sjurio prema golu i odlično pucao, ali obranio je Šarkanj!
90' Kapitanović puca u bliži kut, ali opet brani Šarkanj. Tri minute nadoknade.
90'+3'
Žuti karton dobio je Ivan Ćubelić.
90'+4' Kraj susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!