90'+2'
Miroslav Bojko
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Kreće utakmica.
8' Za sada bez konkretnijih prigoda prema golovima.
12' Törles Knöll došao je do malo prostora za udarac sa sedam metara, ali nije najbolje zahvatio loptu. Lako je uhvatio Đilas.
13' Gonzales Ruiz dobro je opalio s 20 metara, ali domaći vratar uz manje poteškoće brani.
22' Ubačaj Bismarcka na Knölla koji iz blizine puca glavom. Odlično brani Đilas!
25' Dobar pokušaj Kneževića izvana, lopta je otišla kraj gola.
28' Pokušaj Vujanića izvana, ali otišlo je visoko preko gola.
31' Udarac Baltića iz daljine, ali lako hvata domaći vratar.
33'
Žuti karton dobio je Matija Mišić.
36' Odličan pokušaj BSK-a preko Vujanića s 11 metara, ali Marjanović brani! Nakon toga u sudaru glavama Dobrijevića i Bungića teže je prošao igrač Vukovara kojem je pukla arkada.
43' Jako, jako lukav pokušaj Mustedanagića koji je opalio s pola terena. Išlo je točno pod gredu, ali Đilas se u zadnji trenutak uspio vratiti i odbiti u korner.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog dijela.
46'
Izmjena! Izlazi Ivan Žutić, ulazi Ilan Pejić.
46'
Izmjena! Izlazi Karlo Bungić, ulazi Jakov Biljan.
46'
Izmjena! Izlazi Vanja Pelko, ulazi Franco Capitani Minguez.
46'
Izmjena! Izlazi Pierre Weber, ulazi Ivan Radošević.
46' Krenuo je nastavak. Odmah pokušaj Vukovaraca, ali udarac Mustedanagića hvata Đilas.
50'
Žuti karton dobio je Tomislav Šorša.
51'
GOL! BSK Bijelo Brdo - Vukovar '91 0:1
Mrežu je zatresao Törles Knöll. Asistent je Robin de Jesus Gonzalez Ruiz.
51'

I evo vodstva Vukovaraca! Gonzales je glavom prebacio za Knölla koji glavom skreće loptu kraj istrčalog Đilasa pa je zatim šalje u mrežu iz blizine.

54'
Izmjena! Izlazi Matija Mišić, ulazi Nikola Nešić.
54'
Izmjena! Izlazi Filip Hrs, ulazi Hrvoje Plum.
56' Još jedna sjajna šansa za Knölla koji je pucao malo kraj stative.
60'
Žuti karton dobio je Karlo Majtanić.
66' Jako dobro kombinirali su Vukovarci, a na koncu je pucao Bismarck iskosa unutar kaznenog prostora. Nije predstavljalo prevelik problem za Đilasa.
68'
Žuti karton dobio je Hrvoje Plum.
75' Solidan pokušaj izvana Nešića, ali otišlo je u vanjski dio mreže.
77'
Izmjena! Izlazi Josip Knežević, ulazi Ivan Baković.
77'
Izmjena! Izlazi Dorian Rudić, ulazi Dominik Solić.
79' Ponovno su odlično kombinirali Vukovarci na krilima vrlo raspoloženog Gonzalesa, ali su se i prekombinirali.
84'
GOL! BSK Bijelo Brdo - Vukovar '91 1:1
Mrežu je zatresao Ilan Pejić. Asistent je Hrvoje Plum.
84'

Dva igrača koja su ušla s klupe donijela su izjednačenje domaćinu. Plum je ubacio, a Pejić iz blizine skrenuo loptu u gol!

85' Dobar pokušaj Knölla pod gredu, ali Đilas odbija u korner!
87'
Izmjena! Izlazi Mateo Andačić, ulazi Marlon Roos Trujillo.
88'
GOL! BSK Bijelo Brdo - Vukovar '91 1:2
Mrežu je zatresao Törles Knöll. Asistent je Zinedin Mustedanagić.
88'

Vraća se Vukovar u vodstvo, lopta u prostor za Knölla koji zaobilazi neodlučnog Đilasa i posprema je u gol!

90'
GOL! BSK Bijelo Brdo - Vukovar '91 1:3
Mrežu je zatresao Zinedin Mustedanagić. Asistent je Franco Capitani Minguez.
90'

Potvrda pobjede gostiju, Capitani je prekrasno proigrao Mustedanagića koji se sjurio prema golu i lako pospremio pod gredu!

90' Četiri minute nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Zinedin Mustedanagić, ulazi Niko Garić.
90'+4' Kraj susreta.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!