Kaan Ayhan
86'

Vincenzo Montella
Susret počinje u 20:45 sati.
 Hrvatska nogometna reprezentacija u Osijeku igra vrlo važnu utakmicu u borbi za plasman na Europsko prvenstvo. U goste dolazi Turska, a Hrvatska iako oslabljena, traži isključivo tri boda.
1' Počeo je susret.
2' Već u drugoj minuti Turci prijete, uzeli su loptu, ona je došla do Yilmaza koji se oslobodio Stanišića, pucao, ali Livaković brani.
9' Turci se nisu došli braniti i još jednom su opasno zaprijetili, u prvi kut pucao je Akturgolu, ali Livaković je spreman i na to.
12'
Žuti karton dobio je Marcelo Brozović.
13' Još jednom Livaković! Akturkoglu je iskoristio Stanišićevo loše postavljanje, pobjegao mu je i došao pred Livakovića, ali nije ga nadmudrio.
15'
Žuti karton dobio je Baris Alper Yilmaz.
22' Nije Hrvatska najbolje krenula, još uvijek nije stvorila ozbiljnu priliku, a na drugoj strani Livaković već ima nekoliko ozbiljnih obrana.
30'
GOL! Hrvatska - Turska 0:1
Mrežu je zatresao Baris Alper Yilmaz.
30' Turska, mora se reći, zasluženo vodi. Odlična dugačka lopta za Yilmaza, pobjegao je Gvardiolu, Livaković je jako loše istrčao i nije bio niti blizu lopte, a turski napadč lakoćom ga je prebacio i pogodio za vodstvo.
34'
Žuti karton dobio je Borna Barišić.
39' I dalje nema dobrih vijesti, Hrvatska i dalje ne izgleda povezano, agresivno, Turci su puno konkretniji.
45' Još tri minute.
45'+3' Tek sada prvi udarac Hrvatske, ali Musin pokušaj sa 17 metara ide ravno u vratara.
45'+4' Kraj prvog poluvremena, 0:1.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
51' Hrvatska je uspjela prebaciti igru pred kazneni prostor Turaka, ali nedostaje ideje što i kako u toj situaciji.
53' Vrlo opasna situacija u hrvatskom kaznenom prostoru, Yilmaz je bio na udarcu s 12-13 metara, srećom snažno i preko gola.
58' Pašalić se namještao na udarac i onda pucao s nekih 15 metara, lopta ipak ide daleko od gola.
60' Praktički svaki ulazak Turaka u 16 metara Hrvatske je šansa, a Hrvatska s druge strane još nije zaprijetila gostima.
62'
Izmjena! Izlazi Mario Pašalić, ulazi Lovro Majer.
62'
Izmjena! Izlazi Petar Musa, ulazi Bruno Petković.
62'
Izmjena! Izlazi Josip Brekalo, ulazi Nikola Vlašić.
65'
Izmjena! Izlazi Irfan Can Kahveci, ulazi Yunus Akgün.
66' Prvi put da su se Turci mogli malo zamisliti, odbijena lopta u 16 metara došla je do Kovačića koji puca prema donjem kutu, ali ispred gol linije loptu odbija Bardakci.
70' Najbolja prilika za Hrvatsku, Petković se našao u odličnoj situaciji, ali lopta je skrenuta u korner.
75'
Izmjena! Izlazi Baris Alper Yilmaz, ulazi Bertug Yildirim.
80'
Izmjena! Izlazi Borna Barišić, ulazi Borna Sosa.
80'
Izmjena! Izlazi Mateo Kovačić, ulazi Dion Drena Beljo.
81' Odmah sjajna prilika za Belju! Majer je ubacio, Petković glavom spustio za Belju koji iz blizine pogađa u turskog vratara.
86'
Izmjena! Izlazi Kerem Aktürkoglu, ulazi Kenan Yildiz.
86'
Izmjena! Izlazi Ismail Yüksek, ulazi Kaan Ayhan.
88' Odlična dugačka lopta za Belju koji s loptom ulazi u 16 metara i iskosa gađa u prvi kut, vratar odbija u korner.
89'
Žuti karton dobio je Luka Modrić.
89'
Žuti karton dobio je Bruno Petković.
90' Kazneni udarac za Hrvatsku! Taylor je pokazao na 11 metara nakon što je lopta pogodila Calhanoglua u ruku.
90' Pet minuta nadoknade.
90'
Žuti karton dobio je Bertug Yildirim.
90'+1' Traje VAR provjera i očekivano, nema kaznenog udarca, odmah je to izgledalo sumnjivo, dobra odluka Taylora.
90'+6' Vjerojatno posljednji pokušaj, Modrić s 25 metara, ali u ruke vratara.
90'+7' Kraj, Turska odnosi pobjedu.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!