EP 2025. (U-21), kvalifikacije, skupina G, 13.10.2023, 16:00 h, Tripoli Arkadia, Theodoros Kolokotronis
Suci: Tom Owen (Wales), Johnathon Bryant (Wales), Ian David Bird (Wales)
Dimitrios Metaxas
46'
18
Michail Kosidis
60'
7
Nikolaos Zouglis
60'
17
Christos Belevonis
80'
2
Georgios Tourkochoitis
90'+2'
Dino Grozdanić
46'
2
Domagoj Bukvić
46'
19
Marin Ljubičić
64'
11
Stipe Biuk
71'
18
Franjo Ivanović
86'
Dragan Skočić
Susret počinje u 16:00 sati.
 Mlada hrvatska nogometna repreztentacija gostuje u Grčkoj gdje će odraditi drugu utakmicu kvalifikacija za Europsko prvenstvo. U prvoj je gostovala kod Farskih Otoka i upisala je pobjedu.
1' Počeo je susret.
2' Grci su krenuli vrlo agresivno i visoko napadaju već na hrvatskih 16 metara.
6' Nakon ubačaja iz kornera glavom je pucao Niarchos, pokušaj je bio dobar, ali Čavlina jako dobro reagira i brani njegov udarac.
11'
GOL! Grčka (U21) - Hrvatska (U21) 1:0
Mrežu je zatresao Vasilis Sourlis.
11' Grci su poveli nakon povratne lopte u sredinu, došla je do Sourlisa koji puca sa 17 metara, lopta od vratnice odlazi u mrežu. Bolji početak Grka i vodstvo 1:0.
21' Slobodnjak za Hrvatsku i malo je nedostajalo i poravnanje! Baturina je sjajno pucao s više od 25 metara, vratar je fantastično izvukao obranu i odbio loptu u gredu.
23'
GOL! Grčka (U21) - Hrvatska (U21) 1:1
Mrežu je zatresao Veldin Hodža.
23' Hrvatska se vraća!!!! Dobra lopta naprijed za Šimića koji je odlično uočio dolazak Hodže iz drugog plana, a on s ruba kaznenog prostora pogađa za poravnanje!
29'
Žuti karton dobio je Maro Katinić.
32'
Žuti karton dobio je Veldin Hodža.
42' Nakon što se Hrvatska vratila u utakmicu, igra se ravnopravno, uglavnom na sredini terena bez nekih konkretnijih prilika. Imali su Grci jedan pokušaj preko Kostisa koji je Čavlina obranio, pokušao je i Hodža, ali obranio je grčki vratar.
45' Tri minute nadoknade.
45'+3' Kraj prvog poluvremena, 1:1.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
46'
Izmjena! Izlazi Antonio Tikvić, ulazi Dino Grozdanić.
46'
Izmjena! Izlazi Thomas Karamperis, ulazi Dimitrios Metaxas.
46'
Izmjena! Izlazi Maro Katinić, ulazi Domagoj Bukvić.
50' Odlična prilika za Grke, Kourfalidis je primio loptu na 15 metara, dobro je pucao, lopta prolazi nekoliko centimetara pokraj vratnice.
51' Još jedna sjajna prilika za Grke, nakon kornera glavom je skrenuta lopta prema mreži, ali s gol linije izbija Perković.
53'
Žuti karton dobio je Vasilis Sourlis.
54'
Žuti karton dobio je Ilias Kostis.
60'
Izmjena! Izlazi Ioannis Niarchos, ulazi Michail Kosidis.
60'
Izmjena! Izlazi Christos Kourfalidis, ulazi Nikolaos Zouglis.
64'
Izmjena! Izlazi Matija Frigan, ulazi Marin Ljubičić.
66' Akcija dinamovaca, Baturina je s lijeve strane lijepo proigrao Vidovića koji puca u vratara.
67'
GOL! Grčka (U21) - Hrvatska (U21) 1:2
Mrežu je zatresao Marin Ljubičić.
67' Hrvatska vodi 2:1!!!! Lopta za Šimića u 16 metara koji puca iz gužve i pogađa gredu, lopta se odbila do Ljubičića, a on je šalje u mrežu za 2:1 Hrvatske!
71'
Izmjena! Izlazi Gabriel Vidović, ulazi Stipe Biuk.
73'
Žuti karton dobio je Marin Ljubičić.
80'
Izmjena! Izlazi Ilias Kostis, ulazi Christos Belevonis.
83' Odlična lopta Sučića prema Ljubičiću koji kreće prema golu i puca s nekih 14-15 metara, lopta od bloka ide u korner.
84' Kod ove prilike Ljubičiću je stradao gležanj i čini se da neće moći nastaviti.
86'
Izmjena! Izlazi Marin Ljubičić, ulazi Franjo Ivanović.
87' Ubačaj Grka, lopta je došla na glavu Koutsiasa koji puca, ali Čavlina je spreman.
89'
GOL! Grčka (U21) - Hrvatska (U21) 2:2
Mrežu je zatresao Georgios Koutsias.
89' Grci se vraćaju. Hrvatska je imala odličnu situaciju na drugoj strani, prvo nije zabio Biuk, a zatim ni Sučić, odmah je sijevnula kontra, Koutsias je prošao Čavlinu i iskosa zabio.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+1' Odlično je Šimić opalio s ruba kaznenog prostora, lopta je išla pod gredu, ali grčki vratar uspija izbiti u korner.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Christos Kryparakos, ulazi Georgios Tourkochoitis.
90'+7' Kraj susreta, 2:2.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!