Nino Serdarušić poražen u maratonskom polufinalu turnira u Gruziji

Branimir Korać • subota, 14.10.2023.

Hrvatski tenisač Nino Serdarušić upisao je poraz u polufinalu ITF turnira u gruzijskom Telaviju. Bolji je bio Čeh Martin Krumich...

Nino Serdarušić ipak nije uspio ostvariti cilj i izboriti prolaz u finale ITF turnira u gruzijskom Telaviju. Imao je dobru priliku, igrao je protiv nepostavljenog Čeha Martina Krumicha koji je slavio u tri seta.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Meč je potrajao tri sata, a Krumich je pobjedu izborio u toe-breaku trećeg seta.

Čeh je dobio prvi set sa 6:3 da bi Serdarušić u drugom setu uzvratio u tie-breaku sa 7:4. Odluka je pala u trećem setu koji odlazi na stranu Čeha sa 7:4.

Krumich još ne zna protivnika u finalu, a igrat će protiv boljeg iz meča između prvog nositelja Davida Ionela i četvrtog nositelja Michaela Vrbenskog.