Budimirov Široki Brijeg do visoke pobjede protiv Osijeka

Petar Jenjić • nedjelja, 15.10.2023.

Široki Brijeg upisao je visoku pobjedu protiv Osijeka u utakmici za treće mjesto na Memorijalu "Blago Zadro". Momčad Marijana Budimira slavila je s 4:0, a sve golove zabila je u prvom dijelu...

Nogometaši Širokog Brijega osvojili su treće mjesto na Memorijalu "Blago Zadro". Za protivnika su imali Osijek kojeg su svladali s ipak neočekivano visokih 4:0.

Igraj na Wales - Hrvatska SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Široki je poveo u desetoj minuti susreta kada je Luka Mamić< jednu visoku loptu spustio za Stephena Chinedua koji bez većih poteškoća matira protivničkog vratara.

Isti dvojac komibinirao je i u 16. minuti. Chinedu je odigrao za Mamić na stranu, a on poslao loptu kroz peterac. Napdač Širokog iz blizine je postigao svoj drugi pogodak na susretu, a hat-trick je kompletirao u 28. minuti kada je u gol pospremio odbijanac.

Do kraja prvog dijela Široki je postigao i četvrti pogodak, a ovoga puta u strijelce se nakon ubačaja s desne strane upisao Luka Mamić. U nastavku susreta rezultat se više nije mijenjao, a Osijek je nakon poraza od Vukovara 1991 izgubio još jednom.