85'
Davor Mladina
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Počeo je susret.
6' Jak vjetar puše u Rijeci i malo je nedostajalo da uz njegovu pomoć Rodić iznenadi Mohorovića koji je jedva obranio inače ne posebno jak pokušaj izvana.
13' Šaranić je dosta nezgodno pokušao iznenaditi domaćeg vratara, lopta je sjela na gredu.
21' Odlična prilika za Orijent, Simčić je dobro dao loptu u prostor za Faala, a on iskosa puca preko gola.
24'
Žuti karton dobio je Dominik Mulac.
30' Još jedna sjajna prilika za Faala, Gajzler mu je dao loptu s lijeve strane, Faal se našao pred golom, pokušao iz prve, lopta ide malo pokraj vratnice.
34'
GOL! Orijent 1919 - Dugopolje 0:1
Mrežu je zatresao Bruno Zdunić. Asistent je Ivan Rodić.
34' Dugopolje vodi 1:0! Ivan Rodić ubacio je s lijeve strane, u skoku je bio najviši Bruno Zdunić i glavom poslao loptu u donji kut!
43' Ponovno Faal stvara probleme, dobio je loptu i pucao s ruba kaznenog prostora prema suprotnom kutu, Lukić je uspio skrenuti loptu u korner.
45' Minuta nadoknade.
45'+1'
GOL! Orijent 1919 - Dugopolje 1:1
Mrežu je zatresao Andrija Bubnjar.
45'+1' Orijent poravnava! Gajzler je s lijeve strane poslao prizemnu loptu na peterac gdje dolazi Bubnjar i zabija za 1:1!
45'+2' Kraj prvog dijela.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
56' Uvjeti u drugom poluvremenu na Krimeji su još teži, kiša je pojačala, vjetar je i dalje jak, a teren blatnjav i iznimno težak.
62' Slobodnjak za Orijent na nekih 19-20 metara, Gajzler je probao, dosta opasno, ali Lukić je bio spreman.
67' Još jedan neugodan pokušaj Gajzlera, svaki udarac na ovakvom travnjaku je potencijalna opasnost, ali Lukić je zasad spreman na sve.
69'
Izmjena! Izlazi Baboucarr Faal, ulazi Matej Mršić.
69'
Izmjena! Izlazi Nino Mohorovičić, ulazi Franjo Lazar.
71'
Izmjena! Izlazi Matej Jukić, ulazi Luka Bradarić.
71'
Izmjena! Izlazi Ivan Rodić, ulazi Dražen Bagarić.
78' Kazneni udarac za Dugopolje!
78' Agić i Ljubičić su išli na loptu, Ljubičić je bio brži i odnio je loptu, a Agić je pogodio njegovu nogu.
79'
GOL! 1:2! Najstrožu kaznu realizirao je Špiro Peričić.
79' Peričić vrlo precizan, vratar je otišao u krivu stranu!
81'
Izmjena! Izlazi Ivan Šaranić, ulazi Ivan Katić.
83' Bodetić pokušava izvana, gađao je gornji kut, ali nije pogodio.
84'
Izmjena! Izlazi Marko Putnik, ulazi Karlo Valjan.
84'
Izmjena! Izlazi Dominik Simčić, ulazi Filip Zrilić.
85'
Izmjena! Izlazi Bruno Zdunić, ulazi Mateo Smodlaka.
90' Četiri minute nadoknade.
90'+4'
Žuti karton dobio je Špiro Peričić.
90'+4'
Žuti karton dobio je Marin Ljubičić.
90'+4'
Žuti karton dobio je Andro Švrljuga.
90'+6' Velika prilika za Mulca koji je pokušao iz gužve, ali ne zabija i Dugopolje odnosi pobjedu 2:1!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!