Zverev ispao pa poručio: 'Ovo što sam ja odigrao bio je potpuni užas'

HINA, Mihaela Bradovski • ponedjeljak, 16.10.2023.

Još je jednom njemački tenisač Alexander Zverev nakon samo jednog odigranog meča završio s nastupom na aktualnom turniru, ovaj put na ATP 500 u Tokiju.

Zverev je bio postavljen za trećeg nositelja u japanskom glavnom gradu, a na startu je sa 6:3, 6:4 bolji od njega bio Australac Jordan Thompson, inače 60. tenisač s ATP ljestvice.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

"Ovo što sam ja odigrao bio je potpuni užas. Nemam kako drugačije komentirati svoju igru", izustio je tek Zverev nakon sat i pol vremena igre protiv Australca.

Zverevu je ovo bio drugi u nizu poraz na startu nekog turnira. Prije Tokija odmah je napustio i prošli turnir u Šangaju gdje ga je, još lakše, sa 6:3, 6:1 svladao ruski igrač Roman Safjulin.

Zverev pamti Tokio po dobrome jer je u tom gradu, na posljednjim Olimpijskim igrama, osvojio zlatnu medalju nakon što je u polufinalu pobijedio Novaka Đokovića, a u finalu Karena Hačanova.

Prvi nositelj Tokija je Amerikanac Taylor Fritz, a drugi Norvežanin Casper Ruud.