77'
Sergej Jasinski
Susret počinje u 17:30 sati.
1' Počeo je susret.
8' Prva situacija koja je mogla završiti prilikom, Sučić je sjajnom dugačkom loptom tražio Biuka, ali bjeloruski branič uspio ga je dostići i zatvoriti.
15' Dva pokušaja Bjelorusa, ali Čavlina je na mjestu, u prvih 15 minuta Bjelorusi su ti koji su imali više loptu u nogama i boravili više na polovici protivnika.
17' Velika prilika za Hrvatsku! Bukvić je proigrao Baturinu u 16 metara, on pronašao povratnom loptom Šimića koji sa 6-7 metara puca, ali pokraj gola.
18' Hrvatska opet prijeti, Šimić je još jednom donio loptu u 16 metar, no okružen Bjelorusima puca u blok, lopta se odbija do Baturine koji puca izvana, ali dosta neprecizno.
29' Šimić je pao u 16 metara nakon dvoboja s Kasarabom, ali sudac pokazuje da se nastavi s igrom.
35' Odlična prilika za Bjeloruse, Rovdo je pobjegao lijevom stranom i ubacio u sredinu gdje iz drugog plana dolazi Barkovski, no puca ravno u Čavlinu.
45' Kazneni udarac za Hrvatsku! Slobodni udarac za Sučića koji pogađa živi zid i nekog od Bjelorusa u ruku.
45' Šest minuta nadoknade.
45'+1'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Luka Sučić.
45'+1' Sučić je precizan, Hrvatska vodi 1:0!
45'+4'
Žuti karton dobio je Andrej Rilač.
45'+6' Kraj prvog dijela, Hrvatska vodi 1:0.
46'
Izmjena! Izlazi Andrej Rilač, ulazi Aleksej Ancileuski.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
54'
GOL! Hrvatska (U21) - Bjelorusija (U21) 2:0
U vlastitu mrežu loptu je pospremio Nikita Baranok.
54' Hrvatska vodi 2:0! Baturina je bio s loptom i tražio prostor za udarac, uspio ga je uputiti s ruba kaznenog prostora, lopta pogađa Baranoka, vara vratara i odlazi u mrežu.
60'
Žuti karton dobio je Nikita Baranok.
63' Greda! Nakon ubačaja s desne strane, Grozdanić je bio najviši u skoku i glavom poslao loptu u gredu.
63'
Izmjena! Izlazi Juli Kuznjecov, ulazi Kiril Zinovič.
63'
Izmjena! Izlazi Danil Duševski, ulazi Ivan Ziankou.
64' Odbijena lopta od grede došla je do Šimića koji je udaren po nogama, ali nema kaznenog udarca.
70'
Izmjena! Izlazi Stipe Biuk, ulazi Gabriel Vidović.
70'
Izmjena! Izlazi Gleb Rovdo, ulazi Artem Šumanski.
77'
Izmjena! Izlazi Roko Šimić, ulazi Franjo Ivanović.
77'
Izmjena! Izlazi Martin Baturina, ulazi Veldin Hodža.
77'
Izmjena! Izlazi Ilja Černjak, ulazi Maksim Kovalevič.
83' Dobar pokušaj Ivanovića s ruba 16 metara, ali odlično brani vratar Bjelorusa.
90' Pet minuta nadoknade.
90'+2'
Izmjena! Izlazi Domagoj Bukvić, ulazi Matija Frigan.
90'+6' Kraj, Hrvatska odnosi pobjedu 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!