85'
Denis Krstanović
Susret počinje u 15:00 sati.
1' Počeo je susret.
9' Trenutno bez većih uzbuđenja na obje strane, uvjeti za igru su dobri, da nema neugodnog vjetra, bili bi idealni.
21' Prva potencijalna opasnost na susretu, Mirko Sušak se dovoljno oslobodio da pokuša zapucati prema golu, ali lopta ide u blok.
23'
Žuti karton dobio je Ivan Žutić.
30' Vrlo skroman dvoboj u Sesvetama, praktički bez prilika puni pola sata.
32' Evo prve prilike na susretu. Guja je ušao u 16 metara, došao pred Đilasa, ali nije ga uspio nadmudriti.
34'
Žuti karton dobio je Mirko Sušak.
41' Još jednom neugodni Guja odlazi u priliku, zaobišao je vratara, ali otišao previše ukoso i pogodio je vanjski dio mreže.
45' Minuta nadoknade.
45'+1' Kraj prvog dijela 0:0.
46'
Izmjena! Izlazi Filip Hrs, ulazi Jang Junior Sunday.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
56'
Izmjena! Izlazi Mirko Sušak, ulazi Fran Čuljak.
56'
Izmjena! Izlazi Tomislav Duvnjak, ulazi Oliver Petrak.
57' Drugo poluvrijeme je na tragu prvog, još uvijek dosta skroman i nesadržajan dvoboj.
61' Zabilježit ćemo pokušaj iskusnog Kneževića iz voleja, ali dosta neprecizno.
64'
GOL! Sesvete - BSK Bijelo Brdo 1:0
Mrežu je zatresao Fran Čuljak.
64' Sesvećani vode od 64, minute! Mamić je prošao desnom stranom i poslao loptu u sredinu za Čuljka koji se okreće i vrlo precizno pogađa uz vratnicu.
67'
Izmjena! Izlazi Matej Mamić, ulazi Marin Brigić.
69'
Izmjena! Izlazi Ilan Pejić, ulazi Ivan Baković.
69'
Izmjena! Izlazi Lazar Vujanić, ulazi Hrvoje Plum.
74' Malo je nedostajalo! Slobodnjak za Sesvete na 18 metara, pucao je Petrak, lopta od živog zida skreće malo pokraj vratnice.
76'
Žuti karton dobio je Ivan Baković.
81' Opasni Čuljak prijetio je još jednom, dobio je loptu na rub 16 metara, pucao prema donjem kutu, ali brani Đilas.
83'
Izmjena! Izlazi Marko Ivan Gašparac, ulazi Dominik Braun.
83'
Izmjena! Izlazi Marko Guja, ulazi Mateo Topić.
85'
Izmjena! Izlazi Marko Dobrijević, ulazi Stevan Nikolić.
85'
Izmjena! Izlazi Josip Knežević, ulazi Dominik Solić.
86'
GOL! Sesvete - BSK Bijelo Brdo 2:0
Mrežu je zatresao Oliver Petrak.
86' 2:0 za Sesvete! Topić je ubacio iz kornera, a Petrak vrlo snalažljivo glavom u padu pogađa za 2:0!
90' Pet minuta sudačke nadoknade.
90'+4' BSK je u 94. minuti prvi put pucao u okvir gola domaćina, Nikolić iz okreta u Žigera.
90'+5' Kraj, Sesvećani odnose pobjedu 2:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!