Cibona rutinski odradila posao protiv Bosca i upisala novu pobjedu

Mihaela Bradovski • nedjelja, 22.10.2023.

Cibona je u petom kolu hrvatskog prvenstva ugostila Bosco i stigla je do očekivane pobjede 84:69. Cibosi su tako stigli do četvrte ovosezonske pobjede u prvenstvu dok Bosco i dalje ne zna za pobjedu...

Bosco i dalje čeka na prvu ovosezonsku pobjedu, na gostovanju kod Cibone nije uspio iznenaditi i upisao je poraz. Cibona i dalje nastupa u hrvatskom prvenstvu sa samo petoricom seniora, ali je na četiri pobjede i jednom porazu, onom startnom protiv Zadra.

Igraj na utakmice hrvatskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Protiv Bosca nije imala problema, već u prvom poluvremenu približila se granici od 20 poena razlike.

Bosco je u drugom poluvremenu uspio smanjiti i spustiti se na jednoznamenkasti zaostatak, ali bliže od osam poena razlike nije uspio doći. U četvrtoj četvrtini Cibona se ponovno značajnije odvojila i mirno privela susret kraju.

Najbolji kod Cibone bili su Ivan Majcunić s 20 poena i osam skokova te Krešimir Radovčić s 13 poena, osam skokova i osam asistencija.

Kod Bosca Dino Butorac ubacio je 17 poena uz pet skokova, a Nikola Ivanković dodao je 15 poena.