Duje Ajduković pobjedom krenuo u kvalifikacije Bresta

Petar Jenjić • nedjelja, 22.10.2023.

Uspješan početak kvalifikacija za Challenger u Brestu imao je Duje Ajduković koji je u prvom kolu bio bolji od domaćeg Pierrea Huguesa Herberta. Slavio je u dva seta...

Sljedeći tjedan igra se Challenger u Brestu, a u kvalifikacijama nastupa Duje Ajduković koji je u prvom kolu za protivnika imao domaćeg predstavnika, dobro poznato teniske lice Pierrea-Huguesa Herberta.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Međutim, Herbertu puno bolje ide u parovima, a danas je stigla još jedna potvrda toga. Ajduković je prošao u drugo kolo pobjedom s dva puta po 6:3 nakon jednog sata i 13 minuta provedenih na terenu.

Hrvatski tenisač u prvom je setu napravio dva breaka, a u drugom je jednom oduzeo servis protivniku. Francuz nije imao nijednu šansu na Ajdukovićev servis.

Za plasman u glavni turnir igrat će protiv boljeg iz dvoboja Adriana Andrejeva iz Bugarske koji je u dva tie-breaka bio bolji od Oleksija Krutiha.