Stipe Bačelić-Grgić
88'
Mario Carević
Susret počinje u 15:00 sati.
 U posljednjem susretu 11. kola SuperSport Prve NL Jarun u Zaprešiću doćekuje momčad Šibenika. Šibenčani traže pobjedu za držanje priključka s vodećim Zrinskim.
1' Počeo je susret.
8' Šibenčani su bolje krenuli, ali još uvijek nije bilo posebnog posla za vratara.
9' I minutu nakon konstatacije da Savatović još nema posla, dvije vrlo dobre situacije za Šibenik. Prvo je Pozo iz gužve zatresao vratnicu, a onda je Majić izvana opalio, a Savatović sjajno obranio.
18' Bolji su Šibenčani, nema dvojbe, imao je i Božić jednu priliku, ali mu je lopta prešla preko noge.
24'
Žuti karton dobio je Josip Gačić.
32' Lijep pokušaj Torresa, ubačena lopta u 16 metara Jaruna, kratak je bio domaći branič, Cvijanović je pronašao Torresa koji glavom u padu puca pokraj gola.
41'
Žuti karton dobio je Ivan Cvijanović.
45' Kraj prvog dijela bez nadoknade, 0:0.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
48' Odlična situacija za domaćina, Tadić je dodao za Abramovića koji ubacuje u peterac, tamo uklizava Žilinski, ali ne dolazi do lopte.
51'
GOL! Jarun - Šibenik 0:1
Mrežu je zatresao Ivan Božić.
51' Šibenik vodi 1:0! Prije pogotka Šibenik je imao veliku priliku, Kolega je pucao, ali brani Savatović, a desetak sekundi kasnije u nastavku napada Božić ubačenu loptu spretno petom skreće u mrežu.
55' Prijete sada i domaći, Žilinski je pucao s nekih 18 metara, malo pokraj gola.
56'
Izmjena! Izlazi Vinko Bićanić, ulazi Marko Žuljević.
56'
Izmjena! Izlazi Fran Žilinski, ulazi Halid Alghoul.
58' Jako dobar pokušaj Poza izvana, gađao je gornji kut i za vrlo malo promašio.
65'
GOL! Jarun - Šibenik 0:2
Mrežu je zatresao Carlos Eduardo Torres Gongora.
65' Šibenik vodi 2:0! Majić je proigrao Torresa koji u 16 metara ima dosta i prostora i vremena te mirno šalje loptu u mrežu.
66'
Žuti karton dobio je Halid Alghoul.
68'
Izmjena! Izlazi Carlos Eduardo Torres Gongora, ulazi Brajković Roko.
74'
Izmjena! Izlazi Blaž Bošković, ulazi Mario Babić.
74'
Izmjena! Izlazi Josip Filipović, ulazi Carlo Mateković.
78'
Izmjena! Izlazi Iker Pozo, ulazi Robert Marijanović.
78'
Izmjena! Izlazi Toni Kolega, ulazi Bruno Brajković.
85'
Izmjena! Izlazi Josip Tadić, ulazi Luis Ibanez.
86' Igra se podosta razvodnila u posljednjih 15-ak minuta, Šibenik je umrtvio utakmicu i ne dopušta Jarunu da stvori ikakve prijetnje.
87'
Žuti karton dobio je Fran Žilinski.
88'
Izmjena! Izlazi Ivan Božić, ulazi Roko Ivanković.
88'
Izmjena! Izlazi Josip Majić, ulazi Stipe Bačelić-Grgić.
90' Puno sreće za Jarun! Nakon ubačaja na drugu vratnicu glavom je iz blizine pucao Bačelić-Grgić, lopta se odbija do Ivankovića koji trese gredu.
90'+1'
GOL! Jarun - Šibenik 0:3
Mrežu je zatresao Brajković Roko.
90'+1' 3:0 za Šibenik! Roko Brajković došao je do lopte i pucao s ruba kaznenog prostora te pogodio u sam donji kut!
90'+3' Marijanović iz slobodnjaka s nekih 22-23 metra, puca pokraj gola.
90'+4' Kraj, Šibenik odnosi pobjedu 3:0.
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!